Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2010, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkiyenin Rottweiler Sitesi Yorumlerınızı Bekliyorum...

Merhaba arkadaşlar tr.gg nin ilk Rottweiler sitesi açılmıştır içerik, tasarım, güncellik yönünden diğer sitelerden çok daha iyi sitemizin yapımı 1 hafta geceli gündüzlü sürmüştür ve hala bitmemiştir olduğu kadarıyla sizden 100 üzerinden değerlendirmenizi istiyorum şimdiden teşekkürler... Smile
Mesaj05.09.2010, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir site 10/8.5
Başarılar Wink

Not: O reklam fiyatlarına kimse reklam vermez Wink

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj05.09.2010, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu: .

canları sağolsun ama bu site bedava sitemlere yönelik değil bu rottweiler larla ilgilenenler için yani bedava sitemden birinin reklam vermeyeceğini bende biliyorum Wink ...
Mesaj05.09.2010, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam o zaman siz müşteri bulurum diyorsanız ne ala Very Happy

Başarılar Wink

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj05.09.2010, 20:28 (UTC)    

teşekkürler ama beklediğim rabet olmadı heralde kadir gecesi olduğundandır diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum...
Mesaj05.09.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel ama içerik az sadece belirli ırk değil tüm köpek ırklarına yönelik olsa daha güzel olurdu.

10/5 - Başarılar
Mesaj05.09.2010, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/6 Başarılar

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj05.09.2010, 20:43 (UTC)    

her ırkın kini yapsam bitmez zaten içerik sürekli ekleniyor gecen gündüz uğraşarak yaprım bu siteyi bedava siteme 3 senemi verdim 3 senede öğrendiğim tek şey html kodlarının java asp. vs.vs. kodlarının yapısını çözmek oldu 3 sene aradan sonra free css tasarımları siteye koymayı öğrendim önceden nekadar yapsamda olmuyordu çünkü kodların yapısını bilmiyordum ama sonunda çözdüm yorumlarınız için teşekkürler daha çok yorum bekliyorum çünkü siz ziyaretçilerin önerileri sitemi geliştirmemde yardımcı olacak