Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2010, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu: yardımcı olana günlük en az 50 hit

arkadaşlar bilgi yarışması sitesi yapmak istiyorum.mynet bilen kazanır bilgi yarışması gibi nasıl yapabilirim...elimde hazır bi script var onu siteme nasıl ekleyebilirim.YARDIMCI OLANA GÜNLÜK EN AZ NASIL 50 HİT KENDİN YAPILIR ANLATACAM ÇOK BASİT Bİ YÖNTEMLE
Mesaj08.09.2010, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer bugün saat 00:00 den önce siteme girerseniz bomboş sitemin hit sayısının62 olduğunu göreceksiniz
Mesaj08.09.2010, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorununuzu tam olarak anlamadım. ancak script'in ekleneceği yer tasarım ayarları. tasarım üzerindeki kodlar. bu dediğimi uygularsanız her sayfada çıkar bilgi yarışmanız. ancak script'in kodunu sayfalarımı değiştirden sadece eklemek istediğiniz sayfaya yerleştirebilirsiniz. bunun için mevcut sayfada istediğiniz ölçüde bir tablo oluşturup, tablonun içine "kod buraya" yazıp ardından kaynağı görüntüleyip "kod buraya" kısmını silip kodunuzu yerleştirebilirsiniz. yardımcı olamadıysam sorununuzu biraz daha açıklayıcı hale getirin lütfen.
Mesaj08.09.2010, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Script dosyalarını upload etmek için mynet.com'un uygulamalarından my site ile kendizie bir site açabilirsiniz. Upload ettikten sonra upload linkini aşağıdaki kod örneği gibi koda yerleştirip kullanabilirsiniz. Elinizdeki JS kodunda css kısmına eklenmesi gereken kodlar olabileceğini unutmayın.

Kod:
<script type="text/javascript" src="UPLOAD JS URLSİ"></script>
Mesaj09.09.2010, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hit lazım baqna yardım konusu için de mynete posta at. Reklamlı bir script iste
Önceki mesajları göster: