Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2010, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Firefox 4 Beta 5 hazır, indirin!

Bugün itibariyle Firefox 4′ün 5. betası bizimle buluştu. Peki yeni betaya neler eklenmiş bizi 4. Firefox tarayıcısında neler bekliyor ?

Bundan sonra ekranda bir çok araç kutusu görmeyeceğiz yani gerekli sekmeler bir buton altında toparlanmış ve ekranda daha çok boş alan kalmasını sağlıyor. Kullandığımız kontroller artık tek tuş altında bizimle buluşacak.

Donanım hızlandırma özelliği de bundan sonra varsayılan açık olarak geliyor yani artık işlemciye artık fazla yük binmeyecek. Grafik işlemcisi kullanılarak görüntüler ekrana geliyor ve bu sayede işlemcinin yükü hafifleyerek daha rahat kullanım imkanı sunuyor.

- Yama bu sefer 39 dilde yayınlandı ve bir çok ülkenin vatandaşı kullanma imkanı bulacak.

- Audio Data API desteği yeni özelliklerden biri

- Tek tuş altında açılma özelliği Windows Vista ve 7 üzerinde açık.

- Direct2D ile donanım hızlnadırması Windows 7 kullanıcıları için varsayılan olarak açık.

Firefox 4 Beta 5 indirmek için tıklayın..

Kaynak: Buyutech.Biz -Icetech
Mesaj08.09.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam sürümü çıkmadan indirmicem 4'ü Smile

Not : Bizde kendi sitemizdeki haberleri ekleyip altına link ekleyip burada paylaşabiliyor muyuz ? Bu da reklama girmiyor mu ??

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj08.09.2010, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:

Not : Bizde kendi sitemizdeki haberleri ekleyip altına link ekleyip burada paylaşabiliyor muyuz ? Bu da reklama girmiyor mu ??

Notuna cevap: O sadece benim sitem değil sitenin ortağı var..
Eklediğim siteden kaynak gösterdiğim için bir şey bunda ...
Mesaj08.09.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman benim ortaklı tr.gg sitelerimden birinden paylaşılabilir bir yazıyı paylaşsam altına linkin verebilirim eski bir. mod. soylediğinegore ben bunu cıkarıyorum yanlıs mıyım ?
Dip not : yanlış anlamayın. bende ogrenmeye calısıyorum

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj08.09.2010, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:
o zaman benim ortaklı tr.gg sitelerimden birinden paylaşılabilir bir yazıyı paylaşsam altına linkin verebilirim eski bir. mod. soylediğinegore ben bunu cıkarıyorum yanlıs mıyım ?
Dip not : yanlış anlamayın. bende ogrenmeye calısıyorum

TR.GG siteleri kesin yasak diye biliyorum paylaştığım site haber sitesi olduğu için kaynak gösterdim..
Mesaj08.09.2010, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAOL Kardeşim
Mesaj10.09.2010, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:

Beta'lar güvenlik açısındanda pek önerilmiyor. Zaten Firefox kullanılması için değil; deneyip, hataları ve istediklerinizi bildirmeniz için çıkarıyor Betaları.. Fazla iyileştirilmiş sürüm olmuyor tabi.
Mesaj10.09.2010, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

firefox chrome olan kod ekleme sorunu canımı sıktı çok kötü olmuş :S

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj10.09.2010, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağol haberdar ettiğin için Wink
Mesaj11.09.2010, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim arkadaşlar..
Bilgilenmek hepimizin hakkı. Ayrıca tarayıcıya sadece kod ekleme yönünden bakmayın, elbet bu hataları ya tarayıcı yapımcısı ya da site sahibi giderecektir..
Önceki mesajları göster: