Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2010, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Yetkililer Bakarmısınız

Bundan Önceki Sayfam Silindi Nedenini Bilmediğim Halde Şimdide Yardım İstiyorum Link Veriyorsunuz Yap Diyorsunuz Anlamıyorum Nese Bu Sayfayıda Silin Çok Konuştum Herkese Kolay Gelsin Bedava-Sitem Teşekkürler
Mesaj11.09.2010, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baksanıza Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj11.09.2010, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlamdığın konuları biz mi kafana sokalım ? Question
Mesaj11.09.2010, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes Hazırcılıga alışmış bana günde 10 tane mesaj bu şekilde abı bana da site yaparmısın ben yaptıktan sonra san aniye vereyım ki siteyi xD Takıldıgın yer olur yol gösteririr olmadı resımlı anlatım yapılır ama araba sürmeyi bilmeden kamyon sürmeye calışıyorsunuz html anlamdan css yapmaya calışıyorsunuz iceblue takılın ne bılım yapın bozun araştırın tabi suç bizde siteni yapmadık ya xD

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj11.09.2010, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Herkes Hazırcılıga alışmış bana günde 10 tane mesaj bu şekilde abı bana da site yaparmısın ben yaptıktan sonra san aniye vereyım ki siteyi xD Takıldıgın yer olur yol gösteririr olmadı resımlı anlatım yapılır ama araba sürmeyi bilmeden kamyon sürmeye calışıyorsunuz html anlamdan css yapmaya calışıyorsunuz iceblue takılın ne bılım yapın bozun araştırın tabi suç bizde siteni yapmadık ya xD

doğru söylüyorsun bunlar yoldan çıktı Exclamation
Mesaj11.09.2010, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:

valla bencede!

bende araba sürmeyi bilmedn kamyona geçim Very Happy

.com açtım elimde patladı düzeltemiyorumda..

en iyisi tr.gg
bizde ilk önce ıceblue ve redde başladık sonradan ilerledik..
aramıza yeni katılanlar ya sabırsız yada çok aceleci nedense :S..