Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2010, 04:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkiye deki UFO lar hakkında gizli bilgiler

Sirius Uzay Bilimleri Araştıma Merkezi Başkanı Hakan Akdoğan Uzman.TV ye bir kaç röportaj vermiş. Söylediğine göre, aralarında 17 Ağustos Depremi’nin de olduğu bir dizi olayın arkasında uzaydan gelen UFO lar olabilirmiş. Hatta 17 Ağustos depremi öncesi ve sonrası depremin olduğu Saroz Körfezi civarında UFO hareketlerinde artışlar gözlemlenmiş.

UFO’lar hakkında bir çok teori kanıt v.s ortaya atıldı ancak 17 Ağustos Komplo Teorileri arasında bu UFO teorisi sanırım en tepeye oturacak. Üstelik Akdoğan’ın söylediğine göre bu UFO ların varlığı hakkında hükümet yetkililerinin de bilgileri var ancak bunlar gizli bilgiler olduğu için halka açıklanmıyor. Ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilinmez ama koca evrende “tek başımıza olmadığımız” ihtimalleri her geçen gün artıyor..

Alıntındır..
Mesaj06.09.2010, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman aramızdan birisi devlet büyüğü olunca bu belgeleri yayınlayacağına söz versin hemde burda yayınlasın Smile hi ha ha
Mesaj06.09.2010, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

nE YANİ ŞİMDİ HERŞEY BİTTİMİ DEPREM İLE UFOLARIN BAĞLANTISIMI KURULDU UFO VARSA BİLE DEPREMİ OMU YARATDI SAÇMALIKDAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL BU
Mesaj06.09.2010, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle, durduk yere saçma bir tartışmaya gerek yok.. Konuya gelince, @afilliyalnızlık yalnış okumusun abi. Smile Depremi uzaylıların oluşturduğu söylenmiyor. Deprem'den sonra uzaylıların bazı bölgelerde anormal şekilde, bir çok yerde gözüktüğü söyleniyor. Araştırma için gelmiş olabilirler.. Yalnız dikkatimi çeken bir nokta var. Uzaylıların kendi gezegenlerinden dünya ya inmesi gün'ler sürüyor diye duymuştum. Peki bu uzaylılar aynı gece bir anda nasıl burada oluverdiler.? Yoksa onlar zaten dünyadamıydı? Bu bir tesadüf mü?
Mesaj07.09.2010, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun gibi konularda da tartışmaya giriyorsunuz ya Confused
Konu tartışma ortamına dönmeden konuya devam ediniz..
Mesaj07.09.2010, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Öncelikle, durduk yere saçma bir tartışmaya gerek yok.. Konuya gelince, @afilliyalnızlık yalnış okumusun abi. Smile Depremi uzaylıların oluşturduğu söylenmiyor. Deprem'den sonra uzaylıların bazı bölgelerde anormal şekilde, bir çok yerde gözüktüğü söyleniyor. Araştırma için gelmiş olabilirler.. Yalnız dikkatimi çeken bir nokta var. Uzaylıların kendi gezegenlerinden dünya ya inmesi gün'ler sürüyor diye duymuştum. Peki bu uzaylılar aynı gece bir anda nasıl burada oluverdiler.? Yoksa onlar zaten dünyadamıydı? Bu bir tesadüf mü?

Uzaylılar varmıdır bilemem ama bu konuşmada bu kelimeyi kullanacağım uzaylıların teknolojisi hakıkında hiçbirbilgimiz yok bu yüzden yapılabilir bu

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj07.09.2010, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
informess yazmış:

Uzaylılar varmıdır bilemem ama bu konuşmada bu kelimeyi kullanacağım uzaylıların teknolojisi hakıkında hiçbirbilgimiz yok bu yüzden yapılabilir bu

Bu da var işte. Uzaylıların teknolojileri hakkında çok az bilgi varmış. Yok denecek kadar az... Arkadaşın verdiği siteden okuduklarıma göre uzaylılar hakkında bir çok bilgiye sahip olan amerikalı bilim adamları, araştırmacılar bu bilgileri saklıyorlar. Bakalım ne zamana kadar bu tartışma böyle devam edecek...
Mesaj14.09.2010, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ufo die bişe yoktur
Mesaj14.09.2010, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

var yada yok varsalarda gelsinlerde insanlık öğrensinler bir ortam görsünler çayımız içsinler ne o öyle uç uç dolan dolan git ço ayıp türk örf adetlerine uygun deyil tasvip etmiyorum kınıyorum yuuuuuuuu Very Happy Laughing
Mesaj15.09.2010, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

mancii yazmış:
var yada yok varsalarda gelsinlerde insanlık öğrensinler

İnsanlık mı öğrensinler.? Laughing Bir ufo bilim araştırma sitesin'de okuduğuma göre uzaylılar, insanlık dürüst hale gelmeden, savaşlar bitmeden insanalara gözükmek istemiyorlarmış...