Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2010, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamları kaldırın reklamsız site en iyisidir Arrow Shocked Very Happy
Mesaj15.09.2010, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

bence böyle iyi .. bi zararı dokunmuyor Mr. Green
Mesaj17.09.2010, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben yeni sitee açtım ama sitenin üst kısmındaki reklamın görünmesini istemiyorum bunun bi yontemi varmı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler
Mesaj17.09.2010, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim o reklam olmasa siten silinir.
Tr.Gg' nin mecburi reklamı Wink

Kolay Gelsin .
Mesaj17.09.2010, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık o zorunlu oldu kaldırmaya çalışmak veya gizlemek sitenizin silinmesine neden olacaktır Smile
Mesaj17.09.2010, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam İyi Hoş Reklam Koyacaklar Üste Alta...
Ama Şu Pop-Uplar Beni Deli Ediyor..
Bi De Sapık Sapık Reklamlar Sad
Mesaj23.09.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: reklamö

bence bu reklam konusunu çok büyütmeye qerek yok bize bu hizmeti sağlayan bedava-sitem.com'un böyle bir yola başvurması doğal ve saygı duyuulabicek bir husustur,bizde bedava-sitem.com'a saygı duyarak 'bilmek reklamlarlar yüzünden b-syi falan bıraktım' qibi boş kavrammları kullanmaya qerek yok...
Mesaj23.09.2010, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ osmantalay. kardesm haklısın bedava-sitem' reklamları bize zararı olsn die yapmıyor. o reklamların bedava-sitem eklemese illa hepimiz bi şekilde bi reklam sitesine üye olup reklam eklerdk veya ekleyenler oluyor. onun için bi reklam bu kadar sorun olmamalı.

İYİ FORUMLAR arkadaslar.
Mesaj28.09.2010, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu: şık

|-------------->Reklam şık olsun güzel olsun 100% 100% yerine oturulması isnanlar onu beyensin ve dikat çekici olursa çok iyi olur:<--------------|

ve önemli olan reklam şekili olması
Mesaj04.10.2010, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddiaediyorum yazmış:
odev-arsivleri yazmış:
Böyle imkanları hiçbir bedava site yada blog siteleri yapmıyor.Birçok imkanları bize tanıyor ve bunun yanında herhangi bir ücret almadan bu extraları bize sunuyor.Üstte reklam olmuş,pop-up olmuş ne olcak arkaşlar size bi zararı varmı hitinizmi düşüyor v.s,bilindiği gibi tüm dünya bu krizin içinde webme'ninde böyle bir krizle karşılaşması normal bir durum.Herşeyi kötü tarafından görmeden diğer iyi tarafından bakmayı bilelim...

Üste reklam koyması gayet normal.
Tabii ki hizmetinin karşılığını alacak ama popup çok abartılı.
Popup reklamlar ziyaretçiyi kaçırıyor.

katılıorum pop-um ziyaretçileri kaçırıyor..
sen zaten siteni bedava açmışsın ziyaretçilerden rica et reklamlara tıklasınlar ben her zaman reklamlara tıklardım site faailetini sürdürsün die ama bu pop-up çok can sıkıcı olmaya başladı.. lütfen pop-up reklamı kaldırın yerine tıklamalı vs başka bi reklam koyun gerçekten çok can sıkıyor.. bende bunu düzgün bir şekilde rica ediorum.. pop-up değilde başka bir reklam olsun..
Lütfen...
Mesaj05.10.2010, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar 2 yılı aşkın bir süredir sitem var ama hala sipalinin yüzünü göremedik reklama onu getirdiler bunu getirdiler ama bu insanlara biraz katkıda bulunalım demediler nasıl biriştir bu:!!!
Mesaj08.10.2010, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

olabilri.
Mesaj16.10.2010, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlara karşı şikayet etmeyi kesmelisiniz artık..
Güzel önerilerinizi buradan belirtin.
Mesaj16.10.2010, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Popup olsun ama

Popup olsun ama her sayfada olmasın sadece ana sayfada popup olsun diğer sayfalarda popuplar çıkmasın hem ziyaretçiler kaçmaz daha çok kişi gelir daha çok kişi gelincede bedava-sitem'de para kazanır hem bizde ziyaretçi toplarız Smile
Mesaj22.10.2010, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

@anadolulular
Gereksiz mesajlar atmayiniz...

En son niqa-dj-fuat tarafından 22.10.2010 20:15:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: