Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2010, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook Saldırı Yiyor (23.10.2010)

Eylül 10 - 2010 | Saat: 23.39

Facebook sitesini devre dışı bıraktığı için tüm koruma kalkanları devre dışı kalmış ve anlık trafik akışı 10.000 'i bulmuştur(zaman zaman +50.000). Türk hackerlar tarafından saldıraya uğrayan facebook sitesini saldırılardan dolayı açamıyor ve yüksek performanslı makinalarca saldırıya uğruyor. Detayı merak eden olursa: trafik akışını sunucunun kaldıramayacak hale getirip deaktif ederek db(database)'e sızarak virüs sokmaya çalışıyorlar... (gelişmeleri bu konudan haberdar edeceğim)

vb6-kodlama
Mesaj23.09.2010, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Facebook açılmıyor.. Smile
Mesaj23.09.2010, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem e yapsalar nolur acaba Very Happy
kesin çöker bise kalmaz Very Happy
Mesaj23.09.2010, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son haberler göre facebook'un db'e değil botnet saldırısı yapılıyormuş.

Ayyıldız TIM Açıklaması:
Ayyıldız Tim yazmış:
Son zamanlarda sosyal paylaşım sitesi Facebookda Türkiye'ye karşı hakaret ve iftira kampanyaları aldı başını gidiyor.Facebook yetkilileri şikayetlere ragmen bu sayfalrı kapatmıyor.Türkiyeden milyonlarca dolar reklam alan facebook un bu umursamazlıgına karşı bizde imza kampanyası başlatarak Facebook un Türkiye Girişlerinin kapatılması için dava açıyoruz.Bu kampanyamıza katılmak isteyen arkadaşlar facebook( at )ayyildiz.org e-mail adresine isim soyad ve facebookun kapatılmasını talep eden bir yazı göndermesi gerekmektedir. Saygılarımızla

AYYILDIZ TEAM, FACEBOOK'A SAVAŞ!

DHA yazmış:
Kendilerine dünyanın ilk sanal ordusu adını veren Ayyıldız Team, sosyal paylaşım sitesi Facebook'a, son günlerde Türkiye aleyhinde açılan sayfaların sayısının arttığı iddiasıyla savaş açtı. Ekip üyeleri sitenin Türkiye girişlerinin kapatılması için imza kampanyası başlattı.

“Dünyanın İlk Siber Ordusu” olarak birçok ülkede adlarından söz ettiren Ayyıldız TİM, son dönemde sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta Türkiye, Atatürk, devlet adamları, askeriye ve İslam alehtarı sayfaların açılmasını mercek altına aldı. www.ayyildiz.org sayfasında 1 milyon üyesi bulunan siber ordu, açılan sayfalar altında başka amaçlar olduğunu da ileri sürdü. Sayfalar hakkında şikayetini facebook Türkiye yetkilileri başta olmak üzere gerekli yerlere yapan Ayyıldız TİM üyeleri bir sonuç alamadı. Ayyıldız TİM basın sözcüsü İshak Telli, “Türkiye Facebook tüm uyarılarımıza rağmen açılan sayfaları kapatmıyor. Türkiye’ye, askere, şehitlere ve devlet adamlarına hakaret edilmesine izin veriyor. Türkiye’den milyonlarca dolar reklam geliri olan Facebook yetkililerinin bu duruma göz yumduğuna inanıyoruz. Elimizdeki belgelerle savcılığa başvuracağız” dedi. Aynı zaman da imza kampanyası başlattıklarını belirten Telli, sitenin diğer siteler gibi Türkiye’ye ödemesi gereken borç olduğunun da altını çizdi.

Türkler Facebook'a savaş açtı!

Kendilerine dünyanın ilk sanal ordusu adını veren Ayyıldız Team, sosyal paylaşım sitesi Facebook'a, son günlerde Türkiye aleyhinde açılan sayfaların sayısının arttığı iddiasıyla savaş açtı. Ekip üyeleri sitenin Türkiye girişlerinin kapatılması için imza kampanyası başlattı.
“Dünyanın İlk Siber Ordusu” olarak birçok ülkede adlarından söz ettiren Ayyıldız TİM, son dönemde sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta Türkiye, Atatürk, devlet adamları, askeriye ve İslam alehtarı sayfaların açılmasını mercek altına aldı. www.ayyildiz.org sayfasında 1 milyon üyesi bulunan siber ordu, açılan sayfalar altında başka amaçlar olduğunu da ileri sürdü. Sayfalar hakkında şikayetini facebook Türkiye yetkilileri başta olmak üzere gerekli yerlere yapan Ayyıldız TİM üyeleri bir sonuç alamadı. Ayyıldız TİM basın sözcüsü İshak Telli, “Türkiye Facebook tüm uyarılarımıza rağmen açılan sayfaları kapatmıyor. Türkiye’ye, askere, şehitlere ve devlet adamlarına hakaret edilmesine izin veriyor. Türkiye’den milyonlarca dolar reklam geliri olan Facebook yetkililerinin bu duruma göz yumduğuna inanıyoruz. Elimizdeki belgelerle savcılığa başvuracağız” dedi. Aynı zaman da imza kampanyası başlattıklarını belirten Telli, sitenin diğer siteler gibi Türkiye’ye ödemesi gereken borç olduğunun da altını çizdi.
Mesaj23.09.2010, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarih: 24.10.2010 | Saat: 00.39

Facebook açıldı.
Mesaj23.09.2010, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

vb6-kodlama yazmış:
Tarih: 24.10.2010 | Saat: 00.39

Facebook açıldı.

evt açık
Mesaj23.09.2010, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ay Yıldız Tim Girdiyse Vay Facebook Haline Sonuna Kadar Destekliyorum Eger 2 Sene Önce Hack Bırakıp Bs Facebook Okey Photoshop Vermeseydim Bügün O Timde Bende Olurdum Geç Degil Ama Anlatamıyacagım Şeyler Oldugu İçin Hackı Bıraktım (:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj23.09.2010, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Ay Yıldız Tim Girdiyse Vay Facebook Haline Sonuna Kadar Destekliyorum Eger 2 Sene Önce Hack Bırakıp Bs Facebook Okey Photoshop Vermeseydim Bügün O Timde Bende Olurdum Geç Degil Ama Anlatamıyacagım Şeyler Oldugu İçin Hackı Bıraktım (:

aytim' e bende gircektim ama giriş şartları çok ağır geldiği için girmedim.
Mesaj24.09.2010, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

heee iyi olmuş face e Very Happy