Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2010, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu: ALT BAŞLIK AÇMAK

ALT BAŞLIK NASIL AÇILIR? ALT BAŞLIK YAPMAYA UĞRAŞIYORUM YENİ SAYFA AÇIYOR. YARDIMCI OLANLARA TAŞEKKÜR
Mesaj24.09.2010, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfa editöründe yeni sayfa ekleye basınca Yeni sayfanın başlığı yazısının altında
anasayfa yazar oraya tıklayacaksın diyelim bunun alt sayfası foruma tıkladınız bu şekilde
Mesaj26.09.2010, 04:49 (UTC)    
Mesaj konusu: sa

pekı bu yenı acılan sayfayı saklıyabılıyormuyuz mesela admın olarak sadece ben gorcem o sayfayı??
Mesaj26.09.2010, 06:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sa

messiwo yazmış:
pekı bu yenı acılan sayfayı saklıyabılıyormuyuz mesela admın olarak sadece ben gorcem o sayfayı??

Extralar Arrow Saklı Sayfalar Extrası Arrow Loginleri Yönet (Buradan kullanıcının kullanıcı adı ve şifresini oluşturuyoruz.)

Sonra sayfa editöründe sayfa oluşturduktan sonra hemen alttaki sayfa özelliklerinden saklı sayfayı işaretliyoruz. Bu sayfayı giriş yapan kullanıcılar görebilsin veya istediğin bir kullanıcı görsün seçtikten sonra sayfayı kaydediyosun. Tamamdır Wink
Mesaj26.09.2010, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sa

sitereklammerkezi yazmış:
messiwo yazmış:

Extralar Arrow Saklı Sayfalar Extrası Arrow Loginleri Yönet (Buradan kullanıcının kullanıcı adı ve şifresini oluşturuyoruz.)

Sonra sayfa editöründe sayfa oluşturduktan sonra hemen alttaki sayfa özelliklerinden saklı sayfayı işaretliyoruz. Bu sayfayı giriş yapan kullanıcılar görebilsin veya istediğin bir kullanıcı görsün seçtikten sonra sayfayı kaydediyosun. Tamamdır Wink

eyw kardesm saolsn SmileSmile
Önceki mesajları göster: