Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.09.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu: COK ACİL YARDIM

Mrb bişey danıscaktım ben simdi siteme kod ekliyorum fakat kod uzun oldugu için çok yer kaplıyor bazıları küçük bir kutu içinde istedigi kodları yazabiliyor bunun kodunu verirmisiniz ..
Mesaj25.09.2010, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<textarea>KOD BURAYA  </textarea>

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj25.09.2010, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Kod:
<textarea>KOD BURAYA  </textarea>

hayır bu deill olmuyo
Mesaj25.09.2010, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj25.09.2010, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım edin beeeeeeeeeee
Mesaj25.09.2010, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

o aldıgın Resmi Nerden Aldıysan Sahibine Söle Kaynak Kodumdan Uzak Dursun

Mesaj25.09.2010, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
o aldıgın Resmi Nerden Aldıysan Sahibine Söle Kaynak Kodumdan Uzak Dursun

YA ARKADAŞIM BEN Mİ ANLATAMIYORUM ANLAMAK MI İSTEMİYORSUN SENİN KAYNAK KODUNA BİŞEY YAPTIĞIMIZ YOK SANA ÖRNEKLEMEK İSTEDİM HANGİ KODU ARADIGIMI SEN BUNU NASIL YAPTIN ?
Mesaj25.09.2010, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak Bende Sana Bişe Diyeyim Sitemdeki Bütün Sayfaları Belli Bir Düzeni Var Benim Sitemde Kutular Asla Böle Büyük Olmaz Css Boyutlandırdım Sen Bunu Çektigin Yerin Benim sitem Olmadıgını Adım Gibi Biliyorum
http://www.catlak-site55.tr.gg/HTML-KOD-ARSiVi.htm

Buyur Cektigin Resim Bumu Yoksa(: aaa burdaki Kutular Küçük Benım Sitemden Çıkmadan Büyümez(:

Mesaj25.09.2010, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Bak Bende Sana Bişe Diyeyim Sitemdeki Bütün Sayfaları Belli Bir Düzeni Var Benim Sitemde Kutular Asla Böle Büyük Olmaz Css Boyutlandırdım Sen Bunu Çektigin Yerin Benim sitem Olmadıgını Adım Gibi Biliyorum
http://www.catlak-site55.tr.gg/HTML-KOD-ARSiVi.htm

Buyur Cektigin Resim Bumu Yoksa(: aaa burdaki Kutular Küçük Benım Sitemden Çıkmadan Büyümez(:

SİTENİ OPTİMİZE ETMEYİN ÖREN İLK ÖNCE Wink ARTİSTLİK YAPMAYA GEREK YOK
http://img4.imageshack.us/img4/5811/96231251.png
Mesaj25.09.2010, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyur Explorer
Arrow

Mesaj25.09.2010, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Buyur Explorer
Arrow

BEN O KUTUCUKLARI NASIL YAPIYOSUN DEDİM .. KODUNU VERİRMİSİN DEDİM .. KONUYU NEREYE ÇEKTİN HELAL OLSUN .. ŞİMDİ YARDIM EDİCEKSEN ET ETMİCEKSEN YAZMA ..
Mesaj25.09.2010, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resim Yeterli Cevap Oldu Sorunu Gelince Allah Yardım Etsin Ne Diyeyim Ben Yardımı Asla Sevmem Kolay Gelsin..

Mesaj25.09.2010, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Resim Yeterli Cevap Oldu Sorunu Gelince Allah Yardım Etsin Ne Diyeyim Ben Yardımı Asla Sevmem Kolay Gelsin..

Kardeşim Adam Gibi WebMaster oLsan benim tarayıcımda adam gibi siten gözükürdü sitede free tasarımı turuncuya çevirip 1 kaç başlık ekleyip de artistlik yapma bana yardım konusuna gelince embesil yardım etmeyi sevmiyorsun neden forum da takılıyorsun bunu herkez gibi hit kazanmak amacın oldugunu biliyoruz....
Mesaj25.09.2010, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adam Gibi Konuş + Ben Seni Oraya Tablo niyetine Asarım Benim Yaptıklarım Forumdaki Yardımlarım Hiç bir Karşılık Beklemeden Yapılmıştır Evet Senin gibi Kişilere Yardım Ettıgım İçin Bazen Kendıme Kızsamda Olur İşte Daha Bir Kutuya Arka Plan Ekleyemen bir Kişi Bana Optimize Hakkında Ders Veriyor Anlat Zevkli Oluyor (:

Mesaj27.09.2010, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Ya Benim Sitenin Şifresini Un....

Mrb Benim Sitenin Şifresini Unuttum şifrenizi mi unuttunuz butonuna tıklıyorum benım msn adresını yazıyorum öyle Hata:
- böyle bir kullanıcı adı yok! Diyor...Nasıl OLuyo Anlamıyom Sitemin İsmi www.emre3850.tr.gg Buranın Kurucusuna Nasıl Msj Yollayacaqımı Anlamadım Lütfen Yardım...Server Embarassed
Önceki mesajları göster: