Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2010, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorum sayfası değişir mi ?

Merhabalar öncelikle ~

Ben siteme yorum sayfası ekledim fakat çok çirkin duruyor.Kendim değiştirebilirmiyim .Eğer öyle bir şey oluyorsa nasıl olur kod filan yada anlatım url si verebilecek olan var mı ?!?!? Çok lazım.

[hr]

Şimdiden teşekkür ederim~
~¨Dc¨~ GameS
Mesaj26.09.2010, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu şekil yaptım ama alttaki kısmı değiştirebilmek istiyorum üsttekinde sorun yok.
Mesaj26.09.2010, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ee cevap yok mu arkadaşlar bilen birisi lazım lütfen lazım olmasa sormazdım . Question Question Question Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Mesaj26.09.2010, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

dc-games yazmış:
Ee cevap yok mu arkadaşlar bilen birisi lazım lütfen lazım olmasa sormazdım . Question Question Question Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Dostum bir tasarım yerleştirirsen düzgün olur. Hiç bir tasarım yok ki sitede yorum kısmı nasıl düzgün olsun.
Mesaj26.09.2010, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım filan yavaş yavaş yapıyorum html bilgim 0 denecek kadar az . Eklenen yorum kısmını çözdümde 2.sinde isim girin diyor onu nasıl düzenlerim ?!?!? Question
http://dc-games.tr.gg/yorum_ekle.htm
burdan bakabilirsin yorum gönder dediğimde tekrar aynı şey geliyor isim eekle yazıyor Rolling Eyes Rolling Eyes
Mesaj26.09.2010, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

dc-games yazmış:
Tasarım filan yavaş yavaş yapıyorum html bilgim 0 denecek kadar az . Eklenen yorum kısmını çözdümde 2.sinde isim girin diyor onu nasıl düzenlerim ?!?!? Question
http://dc-games.tr.gg/yorum_ekle.htm
burdan bakabilirsin yorum gönder dediğimde tekrar aynı şey geliyor isim eekle yazıyor Rolling Eyes Rolling Eyes

Dostum sen yorum extrasının kodlarını alıp yukarı koymuşsun bir sayfada 2 tane extra var neden böyle yaptın ki 2side aynı görevi görüyor. Kendi eklediğinii silersen sorun kalkar ortadan sanırım
Mesaj26.09.2010, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam düzeldi tşkler~ Mr. Green Mr. Green
Mesaj26.09.2010, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

dc-games yazmış:
Tamam düzeldi tşkler~ Mr. Green Mr. Green

Rica ederim Kolay gelsin. (Bir an önce bir tasarım edin Wink )