Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2010, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Googleye Kayıt Olamıyorum!!!

2 hafta önce kayıt oldum hala cevap yok bu sıralarda deniyorum ama olmuyor.??? başka bi yöntem varmı ??
Mesaj27.09.2010, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Googleye Kayıt Olamıyorum!!!

kodunhazir yazmış:
2 hafta önce kayıt oldum hala cevap yok bu sıralarda deniyorum ama olmuyor.??? başka bi yöntem varmı ??

Dostum google siteni er geç indexler ama bu birazda senin elinde kayıt olman bir şey değiştirmez. Siten güncel olsun ve meta taglarla destekle...
Mesaj27.09.2010, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

meta tag hep güncel...
Mesaj27.09.2010, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodunhazir yazmış:
meta tag hep güncel...

Ok biraz daha bekle o halde ama meta taglarını gün aşırı yenileme hatta hiç yenileme en iyi anahtar kelimelerini yaz sonra kaydet bırak hep öyle dursun.
Mesaj27.09.2010, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

dediğiniz gibi yaptım. inş dediğiniz gibi olur...
Mesaj27.09.2010, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir site var en geç 48 Saatte Sitenizi Googleye Ekliyor. Laughing
Hem de en üste!
İsteyene link veriyim özelle!
Mesaj27.09.2010, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

wolfteam-turk yazmış:
Bir site var en geç 48 Saatte Sitenizi Googleye Ekliyor. Laughing
Hem de en üste!
İsteyene link veriyim özelle!

çok seivinirim Smile
Mesaj01.10.2010, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

GoogleBot özgün içerik algoritmalarından geçirsin başarılı çıkarsan yavaş yavaş sonuçlarda çıkarsın..
Mesaj01.10.2010, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

enseitankado yazmış:
GoogleBot özgün içerik algoritmalarından geçirsin başarılı çıkarsan yavaş yavaş sonuçlarda çıkarsın..

3 hafta filan oldu. sanırım meta tag. uzun onun için olabilir mi?
Mesaj02.10.2010, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25681

resimli anlatıma harfiyen uyunuz 1 hafta zamanında çıkmazsa bana bir özel mesajla bildiriniz ama resimli anlatımdaki aşamaları sırasıyla yapınız
Mesaj02.10.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25681

resimli anlatıma harfiyen uyunuz 1 hafta zamanında çıkmazsa bana bir özel mesajla bildiriniz ama resimli anlatımdaki aşamaları sırasıyla yapınız

dedinizi yaptım sonuç :
Mesaj02.10.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hatalı olmuş birkez daha yapın google arama motoruna googleye kayıt yazarak giriniz linke
Mesaj03.10.2010, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
hatalı olmuş birkez daha yapın google arama motoruna googleye kayıt yazarak giriniz linke

yaptım ama aynısını ben 3 hafta öncede yaptım sanırım google adsense geçmemem gerek (:
Mesaj03.10.2010, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodunhazir yazmış:
gececi40 yazmış:

yaptım ama aynısını ben 3 hafta öncede yaptım sanırım google adsense geçmemem gerek (:

Dostum google adsense bir reklam yayınlama sistemidir. Reklam yayınladıkça google dan ödeme alırsın. Yani indexlenmeyle alakası yoktur.
Mesaj03.10.2010, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ofya napıcam . peki meta tag uzun olunca beklemek mi lazım benmki baya uzun...
Önceki mesajları göster: