Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2010, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Ben siteye bakıyorum oda bana..

Kendimi .... gibi hissetmeye başladım, ben ekrana bakıyorum oda bana bakıyor. Birileri birşeyler paylaşsada okuyayım diyorum ama, yok.. Ah ah.. Eskiden böylemiydi, dakika başına 10 paylaşım düşerdi. Ama şimdi görüyorum da gün başına 10 paylaşım zar zor düşüyor. Artık bunu düzeltmek kimin elindedir bilmiyorum, bizim elimizde mi, yönetimin elinde mi?

Düzeltildi.../ bilgiliwebnet

En son rapearth tarafından 27.09.2010 13:12:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.09.2010, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ben siteye bakıyorum oda bana..

rapearth yazmış:
Kendimi salak gibi hissetmeye başladım, ben ekrana bakıyorum oda bana bakıyor. Birileri birşeyler paylaşsada okuyayım diyorum ama, yok.. Ah ah.. Eskiden böylemiydi, dakika başına 10 paylaşım düşerdi. Ama şimdi görüyorum da gün başına 10 paylaşım zar zor düşüyor. Artık bunu düzeltmek kimin elindedir bilmiyorum, bizim elimizde mi, yönetimin elinde mi?

Aslında Bu Tür Konular Yasak Ama Haklısınız
İnsanlar Artık Bıktılar Bsden Eskiden Online Kişi 500 - 600 Olurdu Şimdi En Fazla 100 - 150
Bunun Sebebi Herzaman Reklamlar Tabi...

Aslında Bs Bunu Yapmasaydı Şimdi Belki Daha Zengin Oludu Foruma Reklam Koysaydı Mesela Confused

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj26.09.2010, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdiye kadar en çok 1158 kullanıcı 24 May 2010 13:27 tarihinde çevrimiçi oldu.

En Çok Merak Ettigimde Yukardaki Tarih Degişecek mi? Arada Bakıyorum Acaba Diyorum Ama Malesef (:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj26.09.2010, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neutral malesef değişeceğini sanmıyorum forum eski haline dönmeden..
Mesaj27.09.2010, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değişeceğini pek zannetmiyorum...
Git gide azalıyor bu sayı.

Mesaj27.09.2010, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda Belirli Kişiler var onun dışında kişiler yok ben eski forumu özlüyorum şimdi foruma giresim gelmiyor. Nedeni modların yetersiz olması ve eski bilgili insanların olmaması beni forumdan soğuttu paylaşım yapıyorum forumda 2 tane yorum yapılıyor aslında bilgili ve gerçekten okunması gereken yazılar paylaşıyorum bakıyorum ki 2 kişi veya 3 kişi cevap yazmış.Forumdaki bu ilgisizlik yüzünden forumdan soğuyorum resmen. Ama ua1905ua moderatör hakkatten bişiler yapmak için uğraşıyor forumu canlandırmak için baya caba gösteriyor ama diğer modlar hiç ilgilenmiyor sadece konuları kilitliyor Smile
Mesaj27.09.2010, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hem ayrıca şunu fark ettim ve çok şaşırdım bedava sitemin ismini kullanarak yetkin.forumdan forum açan kişilerin forumları bedava sitemin forumundan daha canlı Çoook Şaşırdım..... Rolling Eyes
Mesaj27.09.2010, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizce bu forum niye var?

Böyle bir hizmetin forumu bu şekilde olur.Hatta daha kısıtlı olabilir.
Örneğin; Forum anasayfasındakı kategoriler.

Duyurular.(duyurular.bs,forum,yarışmalar,etkinlikler)
Sıkça sorulan sorular.(Sıkça sorular sorular ve cevapları tabii ki)
Genel Destek Bölümü.(Kullanıcıların sorunlarını iletikleri yerler.)
Bilgi ve paylaşım bölümü.(Paylaşım yapmak isteyenler için ideal.)

Bu konulardada sürekli bir hareket olmaz , bedava-siten dışındada diğer konuların ne alakası var bedava-sitem forumunda ?Sonuçta burasıda bir sohbet , anlık iletişim sayfası değil.
Mesaj28.09.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum neden mi eskisi gibi değil aslında birden çok sebebi var bu konunun

şuan aklıma gelenler;

. Bilgili ve birşeyler öğretmek isteyenlerin bedava-sitem'i terk etmesi
. Bedava-sitem reklamları
. Forumda getirilen kısıtlamalar

Bunların hepsi düzeltilir forum eski haline gelir mi bilmem ama artık bildiğim ve bu tür başlıklar açıklandığında yazma gereği düşündüğüm bir konu eskileri ve eski tadı özleyenler ve eskileri foruma getirmeye çalışanlar bence boş bir çaba içindeler çünkü eskiler asla geri gelmiyicek ben ve benim gibi diğerleri bu sistemdeki yerini,süresini,miyadını doldurdu.Siz eskileri bırakından eskiler gibi kişiler yaratmaya bakın bu forumda birbirinize yardımcı olmazsanız her konuyu
sabote etmeye çalışırsanız sadece kendinizin üstün olduğunu düşünürseniz veya karşınızdakinin tecrübesiz olabileceğini unutursanız o eskiler gibi olamazsınız yada bundan aylar sonra da o eskileri arar durursunuz.

Eskileri aramak yerine siz eskiyin,yardım edin,klavyenizi yıkmak değil yapmak için kullanın yeni üyeleri küçümsemeyin her zaman yardım edin bu forum eskisi gibi olmasada kısmen düzelir ama eskileri asla aramyın onlar artık yok tabii hepsi değil bir kısmı

ayrıca şu reklamlar bu şekilde büyük olmaya devam ederse bedava sitemi blog sistemlerinden ayrından ne kalacak ki geriye yada ne ayrıcalığı olacak ki b-s linin bir blog yazarıyla veya yeni üye sayısı buna bağlı olarak düşmeyecek mi merak ediyorum sürekli düşen bir üye sayısı ama buna rağmen sürekli gelen reklamlar pop up lar vs.

Ayrıca forumun eskisi gibi olması için eskisi kadar özgürlükçü bir yer olması gerektiğinide unutmayalım

Hadi selametle
Mesaj28.09.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet magic-net kardeşime katılıyorum fazla söylenecek birşey bırakmamış formun eskisi gibi samimi bir ortamın olacağını pek zannetmiyorum ..... Question Question Question
Mesaj28.09.2010, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

doğru söylüyorsunuz arkadaşlar...
Mesaj29.09.2010, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir çok kişi benim gibi birşeyler öğrenmek için sitesini açmıştır.Sitemde ufak tefek şeyler deniyorum.Yoksa reklamlarla doluşturulmuş tr.gg uzantılı bir site istemezdim.Doğru diyorsunuz..
Mesaj05.10.2010, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkesin işi gücü var.Maalesef siteleriyle Bedava-sitem forumla ilgilenemiyorlar.Bende zar zor giriyorum.Şimdiye kadar en çok 1158 kullanıcı 24 May 2010 13:27 tarihinde çevrimiçi oldu,tarihi ve online kullanıcı sayısı artacak.Asla umutlar tükenmez.
Mesaj05.10.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakın zamanda yeniliklerle geliyoruz diye bilgiliwebnet profilinde şehir konumunda yazmış bir çok ipucunu vermiş zaten...Aslında burda bir arkadaşımız forumda modlar hiç ilgilenmiyor sadece konuları kilitliyor demiş...Diğer modlarda mucadele ediyor : ) Arka planda kalan çok şey var ama bekleyelim ve görelim zaman az kaldı biraz daha sabır... Yeniliklerle geliyoruz Wink Kendinizi bazı şeylere hazırlayın. Cemal

En son afilliyanlizlik tarafından 05.10.2010 10:15:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: