Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2010, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: İleri Geri-Devam Butonu Olayı :S

bunları bi çok sitede görüyorum yapan arkadaşlar olmuş onlardan isteyecektim de hangileri hatırlamıyorum mesela ziyaretçi defterime geri-devam yazılarının yerine buton koymak istiyorum güzel olsun diye kodu fln mı var ne var daha bilemedim Very Happy

yardımcı olursanız sevinirim..
Mesaj03.10.2010, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretçi deftarine gel oradan sayfa başına gösterilecek kayıtların sayısı nı işaretle.5 tane kayıt olduğunda 2 ye geçer 10 olunca 3 diye devam eder.
Mesaj03.10.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim ben ondan mı bahsediyorum off :@@@

o kadar da zekam var saol..

oradaki yazıların yerine buton eklemek ten bahsediyorum ..

Mesaj03.10.2010, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun için style kodları var. Nasıl ziyaretçi defterini değiştiriyorsun bunu da onlar gibi değiştirebilirsin. Sanırsam uğraşıram yapabilirim.
Mesaj03.10.2010, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapıver bi zamet ben araştırdım 5-6 sitede dandik dundik kodlar vermişler açtıkları ve indexlenen sayfalarla ilgisi yok :@
Mesaj03.10.2010, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

knka kodunu bulursan banada atar mısın tşk

iyi forumlar.
Mesaj03.10.2010, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

koca bsde bilen kodcu yok mu şmdi bnu :S
Mesaj04.10.2010, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Bilen varsa lütfen sölesin, banada lazım...

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj04.10.2010, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu yapack bi kişi tanıyorum ama forumla ilgilenmiyor dostum o yüzden şansına küs Sad
Mesaj04.10.2010, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimi tanıdığını söylemen de yeterli. Ben ondan kodu alır düzenlerim. Şu anda kodu baştan yazmaya çalışıyorum.
Mesaj04.10.2010, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Kimi tanıdığını söylemen de yeterli. Ben ondan kodu alır düzenlerim. Şu anda kodu baştan yazmaya çalışıyorum.

ABDD52 ama ne zaman online olur bilmiyorum. Ben sitelerimi ona yaptırıyorum ama bu ara bir site çalışması varmış bs de değil. Sen yinede mesaj at boş çevirmez umarım.
Mesaj04.10.2010, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:

ABDD52 ama ne zaman online olur bilmiyorum. Ben sitelerimi ona yaptırıyorum ama bu ara bir site çalışması varmış bs de değil. Sen yinede mesaj at boş çevirmez umarım.

Yalnız sitesinin ziyaretçi defterinde böyle bir kod yok. Biraz kurcalasam yapabileceğime eminim ama kendimi aşırı sıkmam lazım. Şu anda kodları inceliyorum.
Mesaj04.10.2010, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:

Yalnız sitesinin ziyaretçi defterinde böyle bir kod yok. Biraz kurcalasam yapabileceğime eminim ama kendimi aşırı sıkmam lazım. Şu anda kodları inceliyorum.

Onun için sitede kodun olup olmamasının önemi yok bence. Benim hayatımda gördüğüm ve tanıdığım en iyi insan ve en iyi webmaster
Mesaj04.10.2010, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yuh kalıbımızdan utanalım o kdr arki araştırdık bi bulamadık be:)

ben araştırmaya dvm bulunca sitemde paylaşırım pff sıkıldım aramaktan ama Sad :@
Mesaj04.10.2010, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<form>
<p><input TYPE="button" value="Geri" Name="Geri" onClick_fckprotectedatt=" onClick="history.back()""> <input
TYPE="button" value="İleri" Name="İleri" onClick_fckprotectedatt=" onClick="history.forward()""> </p>
</form> 

buldummm...

benden bu kadar nasıl düzenlenir-nereye eklenir bilemem kodun çalışıp çalışmadığınıda bilmiyorum ilgilenin artık Very Happy