Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2010, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Error Loading FCK-Editor

bu ne arkadaşlar sayfalarımı düzenleyemiyorum yardım
Mesaj14.10.2010, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

dakka da bir olması normal bir bilgisayar ve internette mümkün değildir!

tarayıcını değiştir,çerezleri ve tüm geçmişi sıfırla,bedava-sitemden çık bir daha gir.

birde internet ayarlarını yeniden gözden geçir ve yapılandır!
bunların hiçbir faydası olmuyorsa at bilgisayarı çöpe:D :S

Mesaj14.10.2010, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Error Loading FCK-Editor

oyungaleri26 yazmış:
bu ne arkadaşlar sayfalarımı düzenleyemiyorum yardım

Dostum bu sorunla son günlerde çok karşılaşan kullanıcı arkadaşlarımız oldu. Sorun server (sunucu) bilgisayarın dosyaları çevirirken yavaşlaması veya dosya çevirilerinde hataları düzeltememesinden kaynaklanıyor. Dosyalar düzgün bir biçimde çevrilmeyince de sitelerde sorunlar çıkabiliyor. Bu yüzden bu sorunun geçmesini beklemek yerine sitenden çıkış yapıp başka bir tarayıcıdan girmen veya çerez çömez silmen gereksiz işler. Çünkü tamamamen editör sorunu server ile ilgilidir. Bu yüzden bedava sitemden çıkıp bir süre sonra tekrar dene. Yani server bilgisayarın biraz keyfini beklemekte denebilir. Kolay gelsin Wink
Mesaj14.10.2010, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

evetfarklı tarayıcılardan girdim denedim olmadı çerezleri sildim olmadı biraz bekliyim düzelmesse yapcak bişi yok sağolun yardım ettiğiniz için
Mesaj14.10.2010, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle bir sorun meydana gelirse sayfayı yenile veya sayfalarımı değiştire birdaha tıkla düzeliyor bendede oluyor arada Smile
Mesaj15.10.2010, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu bir editör hatası'dır. Bu sorun uzun süredir devam ediyor. Çıkış yapıp yeniden girdikten sonra sorunun düzelmesi gerekir. Düzelmezse support-tr( at )webme.com a sorununuzu belirterek bir mail atınız onlar ilgilenirler.