Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.10.2010, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Tasarımımız güzelmi?=)

10 üzerinden değerlendirme yaparmısınız.+ Mr. Green

Mesaj15.10.2010, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

10 üzerinden 7 güzel yapmışsın siteni Wink

Bilgisayar Delisi..!
Mesaj15.10.2010, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Wink

Mesaj15.10.2010, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım İyi Menüler Olmamış O Tasarıma Başarılar 10/5
Mesaj15.10.2010, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/4 içerik az-tasarım çok geniş .

başarılar.
Mesaj15.10.2010, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım mozilla ile desteklenmekte eski sürümü ile ne yazıkki uyum kodları eklemedim bulursam eklerim iyi bi kaynaktan.

Mesaj15.10.2010, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/8
sitenin amacına göre sitenin içeriğine kötü denilemez
tasarımın güzel olmuş bana göre
başarılar...
Mesaj15.10.2010, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım değişmişsin bu güzelmiş!

güzel bir logo yapıp menü boylarını düzenleyip tasarımdaki sorunları giderip içerik ekledin mi tamamdır.. Wink
Mesaj15.10.2010, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaman buldukça değiştirmeye çalışıyorum . yorumlarınız için teşekkürler.

Mesaj15.10.2010, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
tasarım değişmişsin bu güzelmiş!

güzel bir logo yapıp menü boylarını düzenleyip tasarımdaki sorunları giderip içerik ekledin mi tamamdır.. Wink

Metin2 sitelerine başka ne içerik eklene bilirki benımde metın2 sitem var dedım hit tavan yapa bılırmıyım olmadı zamanla olcak heralde
Arrow http://metin2pvpserverlerforum2.tr.gg/Forum/index.htm
Mesaj15.10.2010, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben hile wall hack koymak istedim ama tr.gg ye aykırı direkt link vermek yasak Neutral

Mesaj15.10.2010, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 yıl boyunca bende mt2 oynadım. bırakma sebeplerimden genelde hepsi ban sebebi:D son bırakış nedenim yaptığım saçmalıktan dolayı samarrada mavi bayrakta kaplan+9-dolunay+4 sura basılı +9 u yancara veriyorum diye gittim adamın tekine verdim neyse konuyu dağıtmıyalım kısaca metin2 hakkında benimde bilgim var oynamadığım private kalmadı.

gamers'e baktım böyle bir site benim olsa daha bir sürü içerik ekleyebilirdim..

örneğin şuanda bu yazdığım mesajımda bile bir tane ipucu verdim Smile

daha var yani kısaca. Wink

Mesaj15.10.2010, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Metin2 server infernomt2 bnmdir aslında o siteyle hemde bedava sitem ile ilgileniyorum Wink

Mesaj15.10.2010, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerlendirmeler =)

Mesaj15.10.2010, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
3 yıl boyunca bende mt2 oynadım. bırakma sebeplerimden genelde hepsi ban sebebi:D son bırakış nedenim yaptığım saçmalıktan dolayı samarrada mavi bayrakta kaplan+9-dolunay+4 sura basılı +9 u yancara veriyorum diye gittim adamın tekine verdim neyse konuyu dağıtmıyalım kısaca metin2 hakkında benimde bilgim var oynamadığım private kalmadı.

gamers'e baktım böyle bir site benim olsa daha bir sürü içerik ekleyebilirdim..

örneğin şuanda bu yazdığım mesajımda bile bir tane ipucu verdim Smile

daha var yani kısaca. Wink

Ben de oynadım eskilerdenim yani ben oynadıgım zaman tek alesta vardı Very Happy
Heyy gidi gençlik şimdi 40 bulan server sayısı var heralde ^^