Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2007, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu: çok uzun bir sayfayı 1,2,3,4, bölmek olabilir mi?

yani uzun bir yazı var bunu bir kaç sayfaya bölüyoruz en alta da 1,2,3,4, diye rakam linkler koymak gibi...(ya da "sonraki sayfa" diye )

Ama alt sayfadan bahsetmiyorum bunu da belirteyim

teşekkürler
Mesaj15.09.2007, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maalesef Alt sayfa olmadan yapamazsın.
Mesaj15.09.2007, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam alt sayfa olarak düşünelim ama allt sayfanın linki kenarda gözükmeyecek:) tamam çok şey istedim o zaman ikinci sayfanın linkini sayfa sonunda da verebilir miyiz ? her neyse ama uzun yazılarda padişah fermanı gibi sayfalar da pek güzel durmuyor o yüzden teşekkürler
Mesaj15.09.2007, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

onurarslan1981 yazmış:
tamam alt sayfa olarak düşünelim ama allt sayfanın linki kenarda gözükmeyecek:) tamam çok şey istedim o zaman ikinci sayfanın linkini sayfa sonunda da verebilir miyiz ? her neyse ama uzun yazılarda padişah fermanı gibi sayfalar da pek güzel durmuyor o yüzden teşekkürler
Razz
Very Happy Very Happy dostum yaratıcı(bu kelime başka yerlere çekilmesin biz günümüzde bunu kullanıyoruz) olabilirsin.ama çok zamanını alır Very Happy
mesala alt sayfalar yapabilirsin konuyu bölersin.her sayfanın altınada 1,2,3,... yazabilirsin.Sonrada her rakama alt sayfaların linkini koyabilirsin.Daha sonra

Kod:
<style type="text/css">
<!--
td.nav {visibility:hidden;}
-->
</style>

bu kodla menünü gizler kendine yeni bir menü yapabilirsin.
"Hiçbir şey imkansız değildir.Sadece biraz hayal edin"(said for antispamteam Razz )
Mesaj15.09.2007, 23:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni menü hazırlamak çok uğraştırır ama fena değil fikrin teşekkür ederim
Önceki mesajları göster: