Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.10.2010, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Adsense Reklam Alma

Merhaba Arkadaşlar. Ben siteme reklam alıp para kazanmak istiyorum fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Öncelikle 18 yaş altı, kredi kartı gibi sınırlamalar varmı (çünkü 14 yaşındayım) yoksa parayı nasıl alacağız, Google reklamı nasıl alacağız?? Aylık ortalama ne kadar para gelir vs. Bu soruların cevabını bilen lütfen cevaplasın Smile

Mesaj24.10.2010, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şahsen ben Hepsiburada.Com'un reklamlarını kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayda en az 50 tl getririsi oluyor bana..

Kredi kartı olayınada gelince; bi büyüğünün adı ile kayıt olmayı dene..
Mesaj24.10.2010, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağol Bilgi İçin de Bna Reklam Nerden Alınacak URl sini Yollarrımın Very Happy

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj24.10.2010, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsiburada.Com Reklam Ortağı Olmak İçin

http://ad.hepsiburada.com/signup.aspx

Bu Linkten Kayıt Olmalısın, Sonra Sitene Uygun Kodu Alıp Yapıştırmalısın, Biraz'da İyi Bi Hite Sahipsen,, Gelsin Paralar.. xD
Mesaj24.10.2010, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sğaolasın Very Happy

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj24.10.2010, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

cupacup yazmış:
Sğaolasın Very Happy

Rica Ederim =)
Mesaj24.10.2010, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Hepsiburada.Com Reklam Ortağı Olmak İçin

http://ad.hepsiburada.com/signup.aspx

Bu Linkten Kayıt Olmalısın, Sonra Sitene Uygun Kodu Alıp Yapıştırmalısın, Biraz'da İyi Bi Hite Sahipsen,, Gelsin Paralar.. xD

Google Adsense Ben Sevmiyorum Açıkcası Reklamın Nerden Geldiği Belli Değil +18 Reklamla Bile Karşılaşabilirsin Hepsiburada Bu İşi En İyi Yapan Bir Gün Siteme Reklam Alırsam O Hepsiburada Olur Wink
Mesaj24.10.2010, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki Şimdieden Almayı Neden Düşünmüyosun ?
Mesaj24.10.2010, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Şahsen ben Hepsiburada.Com'un reklamlarını kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayda en az 50 tl getririsi oluyor bana..

Dostum Ayrıca Şunuda Yazmak İstedim İşbankasına 18 Yaşından Küçüklere İlk İmza İsimli Bankamatik Veriyorlar Alabilirsin Garanti bankasındada Var

Flood İçin Kusurabakmayın
Mesaj24.10.2010, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:

Bakalım Alıcamda Yoğunum Biraz Wink Günde 120-150 Kişi Giriyor Heralde 10 Tl Olur En Az Wink
Mesaj24.10.2010, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum09 yazmış:
skmedia yazmış:

Bakalım Alıcamda Yoğunum Biraz Wink Günde 120-150 Kişi Giriyor Heralde 10 Tl Olur En Az Wink

ben bir kere adsenseden almıştım sanırım bi arkadaş gıcıklığına 15-23 kez tıklamış ban yedim Smile

hepsiburada güzel.. Wink
Mesaj24.10.2010, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Bu Şekile 10 Tl olur En Az, Ama Bu Reklam Sistemindeki Mantık; Siteye Gelen Ziyaretçilere Bakılmaz, Sitedeki Reklama Tıklayan Zİyaretçilere Bakılır..

Mantık Budur,,

Benim En Fazla Görüntülenen Sayfam "Apaçi Müziği İndir" Sayfası..

Bakabilirsin Sende Googleye "Apaçi Müziği İndir" veya "Orjinal Apaçi Müziği İndir" Yazıp.. =)
Mesaj24.10.2010, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet, Bakalım Bugün Yarın Alıcam Reklam En Azından Denemiş Olurum Wink
Mesaj24.10.2010, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum09 yazmış:
skmedia yazmış:

Dostum Ayrıca Şunuda Yazmak İstedim İşbankasına 18 Yaşından Küçüklere İlk İmza İsimli Bankamatik Veriyorlar Alabilirsin Garanti bankasındada Var

Flood İçin Kusurabakmayın

şu olayı daha iyi anlatır mısın hiç bulaşmayım babamın kredi kartına

Mesaj24.10.2010, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

12-18 yaşları arasındaysanız, Türkiye İş Bankası'nda İlk İmza Hesabı açtırarak sizlere tanınan ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz! Türkiye'de ilk kez gençlere yönelik bir bankacılık hizmeti olarak 1987 yılında piyasaya çıkarttığımız İlk İmza Hesabı'nı günümüz koşullarına uyarlayarak yeniden geliştirdik ve size özel bir ürün paketi haline getirdik. İlk İmza Hesabi ile artık birikimlerinizi kendi kararlarınızla değerlendirebileceğiniz, paranız hakkında karar alırken tamamıyla özgür olacağınız bir fırsata sahipsiniz!

Yurtiçinde, yurtdışında, tatilde, alışverişte, arkadaşlarınızla çıkacağınız hafta sonu gezisinde... Nerede olursanız olun, İlk İmza Hesabınız varsa artık nakit para taşımanıza gerek yok! İlk İmza Hesabınıza bağlı Bankamatik kartınız, her yerde imdadınıza yetişiyor, yaşamınızı kolaylaştırıyor!

İlk İmza Hesabı açtırmak için veli ya da vasinizden alacağımız bir talimat yeterli. Bir sonraki adımda, bankacılık işlemlerinizi kendi başınıza gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz yatırım fonu alıp satarak paranızı değerlendirin, dilerseniz havale yapın. Üstelik hesap ortalamanızın Bankamızca belirlenen tutar üzerinde olması halinde primleri İş Bankası'nca karşılanan "Ferdi Kaza Sigortası" güvencesinden yararlanın!

Paranızı dilediğiniz gibi kullanma özgürlüğünün tadını çıkarın!