Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2010, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu: İce,red gibi tasarıml nasıl yapılır? (Grekli programlar var)

Merhabalar,

Arkadaşlar bende Photoshop CS4 ve Dreamweaver CS5 var. Ben cs tasarımı değil de ice tasarımı felan nasıl yaparım? İlgili başlıklar var ise yönlendirirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler...
Mesaj27.10.2010, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ,

İnceleyin

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=143002

İyi günler.
Wink
Mesaj28.10.2010, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eyv, kardeşim ama ben orayı inceledim ama nasıl yapıldığını hala çözemedim. Orada Bedava Sitem'in kendi imkanlarıyla nasıl yapıldığını yazmışlar. Ben prpgram ile nasıl yapılır onu öğrenmek istiyorum... Eğer anlatımın olduğu linki verirsen çok makbule geçer kardeşim. Smile
Mesaj28.10.2010, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi imkanlarınızla yapmak için css kullanınız
reed,ıceblue,butterfly vs vs gibi tasarımlar bs'nin hazır iskeletleridir...

tasarımların görünüşü değişmez sadece üst alt band buton ve başlık resimi gibi alanların resimleri değişir

ama tamamen bana özel benim istediğim gibi olsun diyorsanız css tasarımını kullanmalısınız bunun için css anlatımlarını inceleyiniz.
Mesaj28.10.2010, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben tasarımı yapıyorum sorun o değil fakat, kod yapacağım zaman sadece İce tasarımı için o kodu nasıl elde edeceğim?
Önceki mesajları göster: