Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.11.2010, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa link leri hakkında

Merhaba arkadaşlar...

Benim sorunum ana sayfadaki sayfa link leri freefox ta ( Mozilla ) Görünüyor ama explorerden girildiğinde sayfa linklerim kayboluyor.. PC lerde flash yüklü olmasına rağmen tekrar tekrarda yüklüyorum ve yükletiyorum ama sayfa linkleri yine yok ... Bu neden kaynaklanıyor... Birde burdan yolladığımız iletilerin yanıtları neden kendi yönetim sayfamızada gelmiyor soruyu sorduktan sonra samanlıkta iğne arar gibi yanıt aramaya çıkıyoruz... Bu konulara bir el atarmısınız ... Teşekkürler...
Mesaj03.11.2010, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba !

tasarımını her tarayıcıya göre ayarla o kodları sayfaya yapıştır ve ayır düzenle

iyi forumlar Wink
Mesaj03.11.2010, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodsandigi yazmış:
merhaba !

tasarımını her tarayıcıya göre ayarla o kodları sayfaya yapıştır ve ayır düzenle

iyi forumlar Wink

Bu söylediklerini nerden nasıl yapacağımıda yazsan memnun olacam Smile ... Siteyi ilk kurduğumda her tarayıcıdan görünüyordu şimdide zaman zaman kendiliğinden görünüyor sonra bir bakıyorsun yine kayıp Smile) İlk kurduğumdada görünmeseydi çareler arardım ama bu ilginç bir durum biraz daha açıklayıcı olursan sevinirim... Emeklerin için teşekkür ederim...
Mesaj03.11.2010, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfayı kaydettikten bir süre sonra yaptıklarınız işleme koyulur. Eğer kaydedip hemen siteye bakarsanız sitede ya görünmeme yada bazı şeylerin eksik olduğunu görürsünüz. Eğer kodları doğru olarak girdiyseniz ve kodların içerisinde explorer da gözükmemesi için bir ayraç yoksa kodlar tam istenildiği gibi olmasada gözükür ancak tam verim alamazsınız. Bunun dışında eğer tasarımınızı bütün tarayıcılara uygun olarak ayarlamak istiyorsanız google aracılığı ile tüm tarayıcılara optimize etme vb. aramalarınız sonucunda büyük bir bilgi birikimine sahip olursunuz. Eğer tasarım yapacak kadar bilgi birikiminiz yoksa hazır tsarımlar kullanarak yine aynı profesyonelliğe ulaşmış olursunuz.
Mesaj03.11.2010, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehrialem yazmış:
sayfayı kaydettikten bir süre sonra yaptıklarınız işleme koyulur. Eğer kaydedip hemen siteye bakarsanız sitede ya görünmeme yada bazı şeylerin eksik olduğunu görürsünüz. Eğer kodları doğru olarak girdiyseniz ve kodların içerisinde explorer da gözükmemesi için bir ayraç yoksa kodlar tam istenildiği gibi olmasada gözükür ancak tam verim alamazsınız. Bunun dışında eğer tasarımınızı bütün tarayıcılara uygun olarak ayarlamak istiyorsanız google aracılığı ile tüm tarayıcılara optimize etme vb. aramalarınız sonucunda büyük bir bilgi birikimine sahip olursunuz. Eğer tasarım yapacak kadar bilgi birikiminiz yoksa hazır tsarımlar kullanarak yine aynı profesyonelliğe ulaşmış olursunuz.

Arkadaşlar teşekkür ederimde galiba ben derdimi anlatamıyorum veya okurken eksik okuyorsunuz... Ben zaten tr.gg den hazır şablon kullandım şablonda hiç tasarım ayarıda yapmadım üstelik bu yaptığım sayfa yaklaşık 15 gündür sorunsuz şekilde çalışıyordu hangi tarayıcıdanda girseniz sayfa link leri görünüyor gelen arkadaşlarım istediği sayfaya girebiliyordu... Şimdi iki gündür explorer kullanan arkadaşlar daha önce Banner ları görebildikleri halde şimdi neden göremiyorlar... Bunun acaba flsh şablon kullanmamla bir ilgisi varmı ??? PC lerde flash yüklümü diye lütfen sormayın bu sayfa 15 gün çalıştıda şimdi neden mozillada banner ler görünüyorda explorer de çalışmıyor bilen varsa bunu açıklasın bana... Teşekkürler...
Önceki mesajları göster: