Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.11.2010, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Osman

Meşhurrr osmaann.. Smile Tanımayan yoktur.. Sevimlimi sevimlii. Tatlımı tatlı.. Bugünlerin en gözde oyuncusu . Very Happy

Emir Berke Zincidi

Bu küçük yetenek, tam 200 çocuk arasından seçilmiş. Daha önce pek çok reklam filminde oynayan Emir, 5.5 yaşında. İlk kez bir dizi de yer alan minik oyuncu, sette 2 oyuncu koçu ve bir pedagog ile birlikte çalışıyor , diye yazıyor sitede henuz detaylı geçmişine rastlayamadıkta bu da pek abes değil çocuk daha kaç yaşında yahu ne geçmişi olacak çocuğun geçmişi şimdi. Yalnız tamamen şans eseri denk geldi ve haddinden fazla gerçekçi bir rol yeteneği var. Süper başka kelime yok.

Osman Baba Beni Dövme : http://www.timsah.com/Osman-herkesi-duygulandirdi-Oyle-Bir-Gecer-Zaman-Ki/CTdV0vE6nJF çok tatlı ama ya.. Very Happy
Mesaj03.11.2010, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cok Tatli bir cocuk ya Laughing
Sag ol paylasim icin Wink
Mesaj03.11.2010, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Cok Tatli bir cocuk ya Laughing
Sag ol paylasim icin Wink

Gerçekten çok yetenikli bir çocuk. Bu çocuk ileride iyi bir oyuncu olur.
Mesaj03.11.2010, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok müthiş dram oyuncusu olur...
Mesaj03.11.2010, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

beton orçunla bunun kıyaslaması vardı bunu izlemeden önce beton diyordum şimdi osman diyorum şeker-tatlı nasıl olur anlamazdım kızlar bi bebek görse çok şekerr yada çok tatlı diye bağırırlar buda öyle ve görevini çok iyi yapan bir çocuk ..
Mesaj03.11.2010, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şarkısıda Çok güzel dizinin
Mesaj04.11.2010, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar , şunu beli,rtmeliyim bende bu dizinin hayranlarından biriyim ve bu çocuk da yetenek var Wink İşte bu yaşlarda yetenekleri keşfetmeleri gerekliki sanat dünyası sonradan görme kıvrak '' Şadiye '' 'lerle dolmasın. Çünkü bu şadiyeler yüzünden bir çok yetenek görülmüyor....
Mesaj04.11.2010, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu çocuğa bayılıyorum ya dizi'ye bir neşe katıyor ! Mr. Green

Küçücük şey nasıl rol yapıyor ya! Çok tatlı Very Happy

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj04.11.2010, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba arkadaşlar , şunu beli,rtmeliyim bende bu dizinin hayranlarından biriyim ve bu çocuk da yetenek var Wink İşte bu yaşlarda yetenekleri keşfetmeleri gerekliki sanat dünyası sonradan görme kıvrak '' Şadiye '' 'lerle dolmasın. Çünkü bu şadiyeler yüzünden bir çok yetenek görülmüyor....

Evet bende büyük bir hayranıyım hem dizinin hem osmanın..