Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.10.2010, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Ukrayna Kiev Rusça Dil Okulu - Öss yok sınav yok

Ukrayna Kiev Rusça Dil Okulu - Kiev Language School

Ukrayna Kievde bulunan Kiev Language School ve Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile
Yapılan Antlaşma Sonuçu Cok uygun Fiyatlara Ukraynada Rusça Dil Eğitimi Verilecektir

Ukrayna Kievde Tek Ofisi Olan Danışmanlık Firması Sizlere Ukraynada

1 aylik Rusça Kursu ve Kalma yeri SADECE 333 DOLAR
2 aylik Rusça Kursu ve Kalma yeri SADECE 666 DOLAR
3 aylık Rusça Kursu ve Kalma yeri SADECE 999 DOLAR
6 aylik Rusça Kursu ve Kalma yeri SADECE 1975 DOLAR

Havaalanı transferleri (karşılama)
Rusça Dil Kursu Kayıt ücreti
Danışmanlık
Kayıt İşlemleri
Davetiye
Yurt
3-4 kişilik sınıflar
2 adet Kurs sonu sertifikası
Vize başvurusu ve takip işlemleri
Seyahat sağlık sigortası
 Tiyatro, sinema ve müze gibi yerlere kurs hocası eşliğinde Rusça pratik olanağı sağlamak amacıyla eğlenceli ortam ve çeşitli aktiviteler
 Kiev şehir turu ve kültürel ortanyasyon için adaptasyon gezileri
 Ve son olarak SİZLERE ÇAĞRIMIZ ŞU
 DAHA KALİTELİ DAHA UYGUNA YURTDIŞINDA RUSÇAYI ÖĞRENEBİLİYORSANIZ SİZE KURUMUZU ÜCRETSİZ VERİCEĞİZ
 BU KURS İLE RUSÇAYI KESİNLİKLE ÖĞRENİCEKSİNİZ

ÖSS derdine son!
Artık ÖSS ye girmeden UKRAYNADA istediğiniz bölümde(tıp,mühendislik vs..) sadece lise diplomanızla, çok uygun fiyatlarlar okumanız mümkün!

-

Ukrayna üniversiteleri, eğitim seviyeleri bakımından dünyaca kabul görmüş, dünyada alanında öne çıkan bilim adamlarını yetiştirmişlerdir.
Örneğin helikopterin mucidi ve dünyaca ünlü Sikorsky helikopterlerinin tasarımcısı Igor Ivanovich Sikorsky
Periyodik cetvelin yaratıcısı Dimitri İvanoviç Mendeleev Ukrayna üniversitelerinde okumuştur.Avrupa’nın ilk bilgisayarı Ukrayna Üniversitelerinde 1951 yılında yapılmıştır.
Sovyetler birliğinin bilim alanında sahip olduğu geniş ve köklü potansiyelin verdiği olanaklarla, alt yapılarını uzun yıllar önce hazırlamış olan Ukrayna üniversiteleri,
deneyimlerini bugünün modern eğitim anlayışıyla birleştirerek, dünyada eğitim, araştırma ve geliştirme alanında saygın bir yer edinmişlerdir.

-Ayrıca Ukraynada okurken İngilizce ,Rusça ve Ukraynaca öğrenerek anadilinizide eklediğiniz de 4 dil bilen bir insan olucaksınız.

-Okuduğunuz bölümünde katkılarıyla ve yurtdışının vermiş olduğu tecrubeyle tam bir dünya insanı olucak, ufkunuz genişleyecektir.

MAUP Universitesi
KİEV - UKRAYNA

Öğrenim Ücreti: Eğitim ücreti 2000 ABD Dolarıdır

Hazırlık Programı: Hazırlık eğitimi vardır Hazırlık eğitimi ücreti 2000 ABD Dolarıdır
Hazırlık sınıfının açılması için en az 10 kişi olması gerekmektedir Hazırlık sınıfına 35 yaşından küçükler kabul edilmektedir

Yurt İmkanı: Üniversitede yurt imkanı vardır Aylık ücreti 50-85 ABD Dolarıdır
Açıklama: Bu programa yerleşen adaylar, üniversite bilgileri ve davet mektubu) için gerekli bilgiyi aşağıdaki telefon ve e-posta adresinden alabilirler

@anadolulular
Msn adresi paylasmayiniz....!

En son ukraynadahersey tarafından 05.11.2010 13:23:20 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj05.11.2010, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dersler devam ediyor ve yeni grub oluşturuluyor..
Mesaj26.12.2010, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Guncel..