Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.11.2010, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Boş Mesajlar!

Arkadaşlar farkına vardımda, bir kaç arkadaşlar her konun altına ''Paylaşım için teşekkürler'',''Teşekkürler'' vs. gibi mesajlar atıp bitiriyorlar.Tamam arada sırada(benim gibi) böyle mesajlar atabilirsiniz,ama sürekli böyle mesaj atmayalım bence!
Arrow Teşekkür etmek güzel bir şey ama bazen yorumumuzuda ekleyelimki konunun altındaki cevaplar çoğalsın(yorumlarımız argo,+18 vs. olmamalı)
Arrow Bakıyorum b-s'ye kayıt olalı 7-9 gün olmuş,adamın mesajlar 500+ nedeni;hep ''teşekkürler'' ...

UnutmayınKi;
B-s Forumunda zamanı gelincede teşekkür edilicek fakat daha çok birbirimize yardım amaçlı kullanırsak daha iyi olur!

Arrow Ben Ağustos ayında felan kayıt oldum fakat mesaj sayım daha yeni artıyor ! Tabii bazı mesajlarım ''Teşekkürler'' mesajı olabilir ama hep bu mesajı kullanmıyorum!

Arrow Geçenlerde BilgisayarFareleri ve 08oyun arkadaşlarımız bir kaç arkadaşımızın forum mesajlarına bakmışlar ve genelinin ''Teşekkürler'' mesajıyla dolu olduğunu görmüşler. Bende bunun farkına vardım ve böyle bir konu açmayı düşündüm.

Arrow Eğer Forumu daha güzel,kullanışlı kullanırsak daha güzel bir forumumuz olucak! Bu dediklerimimi dikkate alırsanız çok sevinirim.

Saygılarla,
B-s üyesi Nurçin Özer

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj04.11.2010, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu bazı arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum ama ne yazık ki anlamıyorlar..

Onlar anlayana kadar ben anlatmaya devam edeceğim!
Wink
Mesaj04.11.2010, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
Bunu bazı arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum ama ne yazık ki anlamıyorlar..

Onlar anlayana kadar ben anlatmaya devam edeceğim!
Wink

Anlayan anlar kank Wink

Mesaj04.11.2010, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Haklısın Dostum.Bunu Dikkate Alacağım.!
Mesaj07.11.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Boş Mesajlar!

nurcin-ozer yazmış:
Arkadaşlar farkına vardımda, bir kaç arkadaşlar her konun altına ''Paylaşım için teşekkürler'',''Teşekkürler'' vs. gibi mesajlar atıp bitiriyorlar.Tamam arada sırada(benim gibi) böyle mesajlar atabilirsiniz,ama sürekli böyle mesaj atmayalım bence!
Arrow Teşekkür etmek güzel bir şey ama bazen yorumumuzuda ekleyelimki konunun altındaki cevaplar çoğalsın(yorumlarımız argo,+18 vs. olmamalı)
Arrow Bakıyorum b-s'ye kayıt olalı 7-9 gün olmuş,adamın mesajlar 500+ nedeni;hep ''teşekkürler'' ...

UnutmayınKi;
B-s Forumunda zamanı gelincede teşekkür edilicek fakat daha çok birbirimize yardım amaçlı kullanırsak daha iyi olur!

Arrow Ben Ağustos ayında felan kayıt oldum fakat mesaj sayım daha yeni artıyor ! Tabii bazı mesajlarım ''Teşekkürler'' mesajı olabilir ama hep bu mesajı kullanmıyorum!

Arrow Geçenlerde BilgisayarFareleri ve 08oyun arkadaşlarımız bir kaç arkadaşımızın forum mesajlarına bakmışlar ve genelinin ''Teşekkürler'' mesajıyla dolu olduğunu görmüşler. Bende bunun farkına vardım ve böyle bir konu açmayı düşündüm.

Arrow Eğer Forumu daha güzel,kullanışlı kullanırsak daha güzel bir forumumuz olucak! Bu dediklerimimi dikkate alırsanız çok sevinirim.

Saygılarla,
B-s üyesi Nurçin Özer

Haklısınız bende 1,5 yıl oldu bu siteyi açalı fakat 200 mesajı bulmaz Smile
Mesaj07.11.2010, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu çok doğru bir konu Wink 7-8 günde 500 mesaj geçme fln :S yan i knulara vardı bazı konualr teşekkür edilir ama bazı insanlar bi sonun altına bile teşekkür edeiriz yazıyolar Wink kimse bişey yazmadan Very Happy bunlar saçma işler bide o kunuyu açan insan cevap geldi yardım edicekelr diye beklerken bir anda gereksiz mesajla karşılaşınca küfürü basmak geliyo içinden Wink bu konuyu açtığın için teşekkürLer Wink çok doğru bir yere konu açmış oldunuz Wink
Mesaj07.11.2010, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet çok hakılısın Nurçin.
Bazıları Bs-Bağımlısı olmak için bu tür mesajlar atıyor.

Geçenlerde birisinin mesajlarına bakıyorum 130 mesajı var.Ertesi gün bakıyorum 180.
Mesajlarının çoğu gereksiz.

Mesaj07.11.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş bir manzara olmasa gerek..Bunu yapan Bs-Bağımlısı onun için fazla uğraşmayın bu rütbeciği almak için.Önüne gelenin elde ettiği sizi tatmin etmemeli.
Mesaj08.11.2010, 12:56 (UTC)    

Resimlerde Gördüğüm Kadarıyla Her Konuya Başlık Dahi Sağol Olarak Yazılmış.! Very Happy Wink
Mesaj08.11.2010, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar,destekleriniz benim için çok önemlidir. Ve bu desteklerinizi asla unutmayacağım!

Boş mesajlara artık bir DUR demek gerekirdi!

Mesaj08.11.2010, 14:51 (UTC)    

nurcin-ozer yazmış:
Arkadaşlar,destekleriniz benim için çok önemlidir. Ve bu desteklerinizi asla unutmayacağım!

Boş Mesajlardan Kaçının Yapanları Uyarın Sloganımız Very Happy
Mesaj08.11.2010, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ReklamTam

reklamtam yazmış:
nurcin-ozer yazmış:

Evet,bu işi ciddiye almamız gerek çünkü bende B-s2nin güzel ve temiz olamsını istiyorum. Forumda boş mesja atıp forumu kirletmek ve kirletmelerinini ''İSTEMİYORUM'' !

Mesaj08.11.2010, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ReklamTam

reklamtam yazmış:
nurcin-ozer yazmış:

Slogan böyle oLmaLı ;

BOŞ BOŞ YAZMAYA HAYIR
Mesaj10.11.2010, 16:55 (UTC)    

Artık Boş Mesaj Adlı Bir Başlık Var Şimdide Bu Başlık Altında Slogan Yazmaya Nedersiniz.!
Mesaj10.11.2010, 16:57 (UTC)    

Boş Mesaj Yazma Forumun Düzenini Bozma...
Önceki mesajları göster: