Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2010, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa tasarımın altında çıkıyor..

YA ŞUNU SÖYLEYİN VALLA SUSÇAM BİDAHA FORUMA DA YAZMİCAM
İSTERSENİZ BAŞKA SERVİSLERDEN YARARLANCAM BUNDAN SONRA BURADAN DA GİDERİM GÖRMEZSİNİZ
SAYFALAR TASARLADIĞIM TASARIMIN NİYE EN ALTINDA ÇIKIYOR??
İSTEDİĞİM TABLODA ÇIKMASI İÇİN NE YAPÇAM?
KİMSEYE KOD VERMEME GEREK YOK SADECE SAYFANIN EN ALTTA DEĞİL DE İSTEDİĞİM TABLONUN İÇİNDE OLMASI İÇİN NE YAPÇAM

@galatasarayy
Başlık konuyu özetleyecek biçimde olmalı tarafımca düzenlendi.

En son unitedsearchwebs tarafından 16.11.2010 15:43:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.11.2010, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz daha acıklarsanız yardımcı olabiliriz
Mesaj16.11.2010, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

YA KENDİM YAPTIĞIM TASARIM VAR, MENÜ LİNKLERİNİ FALAN YERLEŞTİRDİM. SADECE SAYFA İÇERİKLERİ İSTEDİĞİM KISIMDA ÇIKMIYOR TASARIMIN ENNN ALTINDA ÇIKIYOR NASIL İSTEDİĞİM TABLONUN İÇİNDE ÇIKARABİLİRİM SAYFA İÇERİKLERİNİ
Mesaj16.11.2010, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablo içerisine kod eklemek için öncelikle tablonu çiz daha sonra tablo içerisine görebileceğin büyüklükte örnek olarak kodu buraya ekle yazabilirsin daha sonra kaynagı tıkla ve az önce yazdıgımız kodu buraya ekle yazısını bul ve daha sonra bu yazıyı sil ve bu sildiğimiz yazı yerine kodunu yapıstır
Mesaj16.11.2010, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

İŞTE O KODU BİLMİYORUM
Mesaj29.11.2010, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen CSS diyorsan ben sana yardım edebilirim.Tasarım ayarlarına gir,Css Desing ' i seç şablonlardan,Gelişimiş Ayarlara bas,En altta CSS kodu yazıyor oraya kodunu yapıştır tasarımın olur.Aslında burda anlatılmaz Css ama ben bilgin olsun diye burda anlatıyorum.
Önceki mesajları göster: