Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.10.2010, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Web sitelerin vergileri ?

Arkadaşlar , ilk önce söylemek istediğim, bazı web siteleri devlete neden vergi ödüyor ? web siteleri ziyaretçileriyle olan bir ilişki neden kendi çaba ve haklarıyla yaptıkları sitelerinin reklam gelirlerinin bir kısmını devlete versinler ki , devletin buna ne hakkı var? :S ayrıca ne tür web siteleri devlete vergi öder, ve nne kadar vergi öder, aydamı yılda mı ?

örnek vericek olursak , sizce mynet,azbuz,blocgu,izlesene gibi gelişmiş türk web siteleri devlete vergi ödüyorlarmı dır? ödüyorlarsa ayda veya yılda ne kadar ödüyorlar, tşk ederim.

Bilgili arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

iyi forumlar.
Mesaj29.10.2010, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım resmi şirket siteleri ödüyor sadece..
Mesaj29.10.2010, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:

Evet yani o saydiginiz siteler, normal bir web sitesi degil...Ltd.Sti. vs vs yazar dikkat ederseniz...Bunlar bir siteden haric bir firma gibidir...Vergi ödemeleri normaldir...Siz gidip bir .com sitesi alirsaniz vergi ödemenize gerek yok.... Wink
Mesaj29.10.2010, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
informess yazmış:

Evet yani o saydiginiz siteler, normal bir web sitesi degil...Ltd.Sti. vs vs yazar dikkat ederseniz...Bunlar bir siteden haric bir firma gibidir...Vergi ödemeleri normaldir...Siz gidip bir .com sitesi alirsaniz vergi ödemenize gerek yok.... Wink

ben .com umu açmak için 80 tl biriktirdim zor açtım Smile

bir de gidip vergi vermekle uğraşamam hiç Smile)

evrgi olsa bize yani..

bilgilendirme için danke.
Mesaj29.10.2010, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bunları öğrendiğim çok iyi oldu, bende resmi sirketlerin ödediğini düşünüyodum ama emin olmak istedim Smile tşk ederim

iyi forumlar..
Mesaj29.10.2010, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Sanada İyi Forumlar.!
Mesaj13.11.2010, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet şirketler verebilir com alan adı için 20 tlden alıp ftp den sitenizi asp olarak kurabilirsiniz kaliteli ve uzun ömürlü Wink
Mesaj19.11.2010, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Böyle Siteler Çok Ama Vermeyenlerde Çok Hatta Bir Ara Bu Çok Yayılmıştı Google Türkiye Üzerinden Yararlanıp Vergi Vermiyordu