Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2010, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Çalmak

Arkadaşlar başlıktan anladığınız gibi kaynaktan tasarımları çalıyorlar. Artık buna bir ''SON'' olsun. Bu olayı bende yaşadım , herkesin yaşamasınıda istemiyorum.Lütfen buna bir çareler bulalım.!!

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj31.10.2010, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çalınan tasarımınızı bildirmek ve şahsın sitesini kapattırmaktan başka bir çare düşünülemez.
Mesaj31.10.2010, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Care olarak kimsenin elinden birsey gelemez...
Bunu engellemeyide kimse beceremez...
Cünkü tarayicilar kodlari herkese veriyor....Bedava Sitem ile alakali birsey degil...
Eger tasariminizin calindigini düsünüyorsaniz online olan bir Moderatöre özel mesaj ile yollayin yada support-tr( at )webme.com adresine mail yollayin...
Iyi forumlar... Wink
Mesaj31.10.2010, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımlarınız çalınmasını istemiyorsanız veri tabanına sahip olmanız gerekmektedir. Bedava sitemde yapabilecek en mantıklı şey de tasarımı çalanı şikayet etmektir. Başka çare yok benim bildiğim kadarıyla.
Mesaj31.10.2010, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Tasarımlarınız çalınmasını istemiyorsanız veri tabanına sahip olmanız gerekmektedir. Bedava sitemde yapabilecek en mantıklı şey de tasarımı çalanı şikayet etmektir. Başka çare yok benim bildiğim kadarıyla.

Bir veritabanına sahip bile olsanız tasarımınız çalınır. Çalmayı başaramamış olsalar bile sizin tasarımınızdan esinlenerek aynısını yaparlar. Haberlerden bakarsanız facebook a benzeyen kaçtane çakma site var. He işlevsel olarak belki facebook kadar değiller ama zaten tasarımdan bahsettiğimiz için görsel olarak aynılar.
Mesaj31.10.2010, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca zaten şikayet etmek daha mantıklı site kapanıyor ve sitenin adı-e-mail adresi bir daha tekrarlanamıyor buda güzel birşey..
Mesaj31.10.2010, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlarşı Şifreleyebiliriz Fakat Css Şifrelendiğinde Çalışmıyor... Sad
Mesaj31.10.2010, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodları tr.gg sitesinde de şifreleyeilirsin hatta buradaki çoğu kişi çalamaz ama çalınamaz dıye bir kural yok yine çalan çalar. Html ve css kodlarını şifrelemek isteyenler google de decode encode diye araştırsın.
Mesaj31.10.2010, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence yapacak bir şey yok sen eğer ki Noter Huzurunda bunun patentini almıssan kimse senin tasarımını çalamaz cürret edemez ama sen tasarımın en altına Tüm hakları saklıdır yazarsan ve bunu tastik etmessen bu tasarımın senin olduğunu ispat edemezsin Rolling Eyes onun için çalanlar noterde tastik ettirirse bu senin tasarımın değil çalanın ve tastik ettirenindir ! malesef bu böyle çalınmasını istemiyorsan Notere gidip Tastik Ettir ! Wink
Mesaj31.10.2010, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada Smile bende Tüm hakları saklıdır yazdım ama noteri daha ynei öğrendim Smile
Mesaj03.11.2010, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Noter Derken
Mesaj03.11.2010, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilmiomusun kardeş Laughing
Mesaj20.11.2010, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

@nptmusic arkadaşımız çözümünü buldu.!
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=167225 adresinden ulaşabilirsiniz.!

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Önceki mesajları göster: