Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2010, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörler İle Hasbihal ( Abron)

Merhaba arkadaşlar

Artık her hafta değişmeli olarak bir moderatörümüz sizlerle hasbihal edecek.
İstediğiniz gibi sorular sorup cevaplar bulabilirsiniz ( O anki modun cevaplamak istemedikleri hariç ).

Sevgili arkadaşlar her türlü sorunuza cevaplandırmayı çalışır ve sordugunuz sorularla mutlu olurum Razz

Not : Genel problemler ile alakalı hiç bir soru sormayın yanıtlanmayacaktır.

Önceki Hasbihal Basliklari:
Arrow Anadolulular
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=167308

En son abron tarafından 05.12.2010 20:21:36 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj21.11.2010, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem'e ilk kayıt olduğunuzda ne gibi düşünceleriniz vardı? (Siteniz hakkında)

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj21.11.2010, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler nurcin-ozer sorun için

Ben bedava sitemle 2007 tanıştım o zamanlar benim hep aklımda bir kişi siteye girdigi zaman her istediginide bulmasını amaçladım ve yaptım baya bi götürdüm öyle ama saolsun google bana genel site istemedigini belirtti ve bizde o zaman en iyi ve kolay kavradıgım konu olan webmaster alanına yöneldim ve şuanda neredeyse her sitemi bu alanda yürütüyorum ama google sana karşı gelecem ve genel bir site yapacam... Razz

Mesaj21.11.2010, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:

Teşekkürler nurcin-ozer sorun için

Ben bedava sitemle 2007 tanıştım o zamanlar benim hep aklımda bir kişi siteye girdigi zaman her istediginide bulmasını amaçladım ve yaptım baya bi götürdüm öyle ama saolsun google bana genel site istemedigini belirtti ve bizde o zaman en iyi ve kolay kavradıgım konu olan webmaster alanına yöneldim ve şuanda neredeyse her sitemi bu alanda yürütüyorum ama google sana karşı gelecem ve genel bir site yapacam... Razz

Cevabınız için teşekkürler.. Very Happy

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj21.11.2010, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumdaki Misyonunuz Nedir? Laughing
Mesaj21.11.2010, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemle 2 senedir ilgileniyorum.
İlk başlarda çok yardımsever arkadaşlarımız vardı(Örneğin @Mini-Cafe).
Hepsininde siteleri abuk sabuk nedenlerden dolayı silindi.
Buna eminim çünkü forumda sürekli aktif olan kişilerdi ve gerçekten paylaştıklar bilgiler süperdi.
Bu konuda ki düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.
Fatih AKTAŞ
Mesaj21.11.2010, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Forumdaki Misyonunuz Nedir? Laughing

Teşekkürler anadolulular sorun için

Misyonum bana verilen görevleri en dogru ve en iyi bir şekilde yapmak Razz

Mesaj21.11.2010, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkogrencilerbirligi yazmış:
Bedava sitemle 2 senedir ilgileniyorum.
İlk başlarda çok yardımsever arkadaşlarımız vardı(Örneğin @Mini-Cafe).
Hepsininde siteleri abuk sabuk nedenlerden dolayı silindi.
Buna eminim çünkü forumda sürekli aktif olan kişilerdi ve gerçekten paylaştıklar bilgiler süperdi.
Bu konuda ki düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.
Fatih AKTAŞ

Teşekkürler Fatih sorun için

Evet bende bu konudan rahatsız oluyorum ama yapacagımız herhangi birşey yok diyebilirim.Kurallarımız neredeyse çok agır degil ama bazı uyelerimiz sizi dediginiz gibi forum da aktif olanlar özellikle bu kuralları ihlal ediyor sanki kendilerine ayrı bir hak sahibi elde ettiklerini zannediyorlar.Ben açıkça söylemek gerekirse site silime biraz daha hafifletmek isterim yani en azından siteye bir uyarı mesajı atılmasında yanayım Razz

Mesaj22.11.2010, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba abron.
2007 yılın'dan bu yana seninle pekte fazla tanışmışlığımız yok. Ne sen beni tanırsın ne de ben seni.. Smile

Forum'un şuanki halini nasıl buluyorsun?
Forum sence daha iyi yerlere nasıl gelir?
Eski bedava-sitem forum hakkında düşüncelerin neler?
Mesaj22.11.2010, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Öncelikle merhaba abron.
2007 yılın'dan bu yana seninle pekte fazla tanışmışlığımız yok. Ne sen beni tanırsın ne de ben seni.. Smile

Teşekkürler informess sorun için

Tanışalım

Forumun şu anki durumu bence gayet iyi diyebilirim ama bundan sonrasına garanti veremem .

Herşey webme ye baglı webme ne zaman bu forumda tam anlamıyla agırlıgını koyar o zaman çok iyi olur diyebilirim..

Mesale ben size o nu şöyle anlatmaya çabalaım .Önceki ortam degerli hocamız ve sevgili adminimiz bir otobuse binmiş butun bs forumu içerisinde güle oynaya piknige gidiyoruz.Piknik alanında egleniyor mutlu oluyoruz vb durumlar şuanda dönüş aşamasındayız piknigin ne yazıkkı aracamızın farları kapalı ve şöför olarak bizler ve yine yarıdan çogunu kaybettigimiz bs ekibi arkada ama bu sefer bs ekibide ikiye bölünmüş gençler arka tarafda şamada içerisinde ve bazı konuların farkında olanlar bizlere devamlı soru yöneltip nereye gidiyoruz diye sorup duruyorlar.Ama bizde geldik yaklaştık diyoruz ama yol daha uzun bunun farkındayız biz ama bu yol bitermi evet ama ben görürmüyüm bilemem...

Mesaj22.11.2010, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba abron,
Sence eski forum mu? (2008) daha iyi yoksa şuan ki forum mu?(2010)

Mesaj22.11.2010, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

fayecy yazmış:
Merhaba abron,
Sence eski forum mu? (2008) daha iyi yoksa şuan ki forum mu?(2010)

Teşekkürler fayecy sorun için

Eskiler her zaman iyidir. Razz

En son abron tarafından 22.11.2010 20:55:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.11.2010, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine merhaba Smile
Kendini bizlere tanıtır mısın ? sakın
cası yoksa Smile

Mesaj22.11.2010, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörlük göreviniz bittiği zaman tekrar geri dönmeyi ister misiniz yoksa Bedava Sitem'de kullanıcı olarak mı kalmak istersiniz?
Mesaj23.11.2010, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda sevdikleriniz kimlerdir?