Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2010, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Haftanın Sitesi "Muhammedgunescom"

Merhaba Arkadaşlar !

Gerçekten emek verilmiş ve özenilmiş bir siteyi üçüncü haftaya moderatörler olarak layık gördük işte karşınızda projemizin üçüncü haftasındaki tr.gg sitesi...

ÜÇÜNCÜ HAFTANIN SİTESİ
muhammedgunescom.tr.gg Haftanın Sİtesidir...
www.muhammedgunescom.tr.gg

Kendisi Özel Mesaj Yoluyla Bilgilendirilmiştir...

ARKADAŞIMIZIN SİTESİNİ YORUMLUYORUZ...

Diğer siteler için arşiv bölümünü inceleyebilirsiniz.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=789497#789497

En son anadolulular tarafından 08.12.2010 23:50:34 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj22.11.2010, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende site sahibinin kalbini kırmak istemiyorum fakat, haftanın sitesi seçilen sitelerin, dahaçok özen gösterilmiş, emek verilmiş, siteler olması taraftarıyım. yoksa bu tarz kısa sürede hazırlanmış, büyük bir önem ,özen ve emek gösterilmemiş sitelerin seçilmesi. üyelerde samimiyetsizlik hissini yaratır.
lütfen site sahibi kırılmasın
Mesaj22.11.2010, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
Bende site sahibinin kalbini kırmak istemiyorum fakat, haftanın sitesi seçilen sitelerin, dahaçok özen gösterilmiş, emek verilmiş, siteler olması taraftarıyım. yoksa bu tarz kısa sürede hazırlanmış, büyük bir önem ,özen ve emek gösterilmemiş sitelerin seçilmesi. üyelerde samimiyetsizlik hissini yaratır.
lütfen site sahibi kırılmasın

Bende size katılıyorum.
Mesaj23.11.2010, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekkürler...

s.a arkadaşlar teşekkür edrim ama benim birincilik gibi derdim yok sadece öğrencilerim için hazırladım ve şu siteye bakın emeği gorursunuz www.arifnihatasyalisesicom.tr.gg
Mesaj23.11.2010, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikiside güzel site başarılar... Mr. Green
Mesaj23.11.2010, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
Sitenin Haftanin sitesi secilmesinde biz icerik ve tasarima bakmiyoruz. Ortada ögrencileri icin okulu icin ugrasan bir ögretmen var. Okulda anlattiklari, paylastiklarini az görerek, actigi siteler yoluyla internet üzerinde dogru bilgileri veren bir site var...Biz siteleri secerken icerik veya tasarimla baslasaydik bu basligin hicbir faydasi olmazdi...Bizim hedefimiz zaten taninan siteleri ortaya koymak degil, taninmayan siteleri ve forumdan uzak siteleri bu aile ortamina tanitmak...
Mesaj23.11.2010, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocamdan özür dilerim,kötü bir niyetim yoktu, kendisinin ülkemizin değerli bir öğretmeni olduğunu bilmiyordum.
siz modlarında site seçerken tam olarak neye dayanarak site seçtiğini bilmiyordum. haklısınız sevgili Anadolular, hocamız okulunda verdiği eğitimin yanında aynı zamanda, internet ortamındada faydalı olmaya adamış.
kendisine başarıların devamını dilerim,
fakat 2. sitesini haftanın sitesi seçseymişsiniz çok daha anlamlı olurmuş kanatindeyim.
Mesaj23.11.2010, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Gayet Güzel Başarılar

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj23.11.2010, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

S.A. DEĞERLİ BEDAVA SİTEM TAKİPÇİLERİ VE SAKİNLERİ YORUMLARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.SİZİN DEĞERLİ YPRUMLARINIZ BENİM BU KONUDA DAHA ÇOK BİLGİ ÖĞRENMEM GEREKTİĞİNİ GÖSTERİYOR.AMA SİZDEN DE ŞU ANLAYIŞI BEKLİYORUM,BENİM KENDİMİ BURADA TANITMA GİBİ BİR ŞEYE İHTİYACIM YOK,BENİ TANIYAN ZATEN ÖĞRENCİLERİM YETERLİ BANA AMA,BURADAKİ MODARETÖR ARKADAŞIMIZ BANA "SİZİ HAFTANIN SİTESİNE ÖNERİYOM" DEDİĞİNDE BİLE BEN BUNU İSTEMEMEDİM AMA SAĞOLSUN YİNEDE BÖYLE BİR ŞEY YAPMIŞ BUNU ŞU ŞEKİLDE YORUMLAMANIZI İSTİYORUM:ÖĞRETMEN OLDUĞUMDAN DOLAYI ARKADAŞIMIZ ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜPRİZİ YAPMAK İSTEMİŞTİR VE MANALI GÜZEL OLDU TEŞEKKÜR EDERİM.
Mesaj23.11.2010, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz Gerçekten Çok Güzelmiş ! Başarılar!
İyi Forumlar!

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj23.11.2010, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitede ne var anlamadım Neutral
Mesaj23.11.2010, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sitenin açılma amacı ve bilgileri açısından ben de çok beğendim.
Umarım siteden faydalanan çok öğrenci olur.

İyi forumlar.

Mesaj23.11.2010, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili hocam tekrar özür diler yarınki öğretmenler gününüzü kutlarım. saygılarımla..Dilek
Mesaj23.11.2010, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese Merhaba,

Haftanın birincisi olan sitenin sahibi hocamızı tebrik ediyorum öncelikle. Site hakkında küçük bir kaç şey söylemeden önce, genel anlamda yarışmanın anlamı ve olması gereken konusunda moderatörlerimiz ve okuyanlarla paylaşmak istediğim bir durum var; haftanın sitesi burada yayınlanıp bir anlamda görücüye çıkıyor ve eleştirilere açılıyor. Ama, gördüğüm kadarıyla eleştiriler, sadece eleştiri olarak kalıyor. Eksik, kusur olarak bulduğumuz yönlerden yaptığımız eleştirilerde, site sahibinin belki bu konuda henüz yetkinleşmemiş olduğunu gözönüne alarak, bu konuda uzmanlaşmış olanlarca yardımcı olmak girişimini göremedim.

Hepimizin eksikleri, kusurları var. Bu eksikleri gidermek için bilgisi yeterli olanların gerek bilgi aktarımı gerekse bizzat o eksikliğin giderilmesi için yardımcı olması daha güzel olmaz mı? Daha çok yaklaştırmaz mı bizleri birbirimize?

Hocamızı, alıntı yaptığı kaynağı belirterek hazırladığı içerik için tebrik ediyorum. Çoğu sitede kopyala/yapıştır yöntemiyle hazırlanmış, alıntı yapılan kaynağa haksızlık olarak gördüğüm uygulamalar görüyorum. Hocamız, emek vererek kendisi hazırlamış. Bu yazıları hazırlarken sadece kaynağa bağlı kalmayıp, kendi görüş, ifade ve uslubuyla harmanlayıp verseydi, kitap sayfası görünümünden çıkıp, kendisine özgün olurdu görüşündeyim.

Hazır tasarım yerine de konusuna uygun, görsel objelerin biraz daha orijinal olup ön plana çıktığı bir tasarıma yerleştirilseydi, sitede içeriğe yönleniş çok daha cazip hale gelirdi bana göre. Hocamızın eline sağlık, hayırlı olsun sitesi.

Bahsettiğim girişimde bir öncülük yapıp, okuyan herkese buradan şunu söylemek istiyorum:

Halen çok amatör olmama rağmen, sitemde görüğünüz ve sitenizde olmasını arzu ettiğiniz bir konuda, bilgi ya da yardım olarak elimden gelen bir durum olursa, herkese hazırım.

Herkese sevgiler, çalışmalarında başarılar dilerim.
Mesaj23.11.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

nazaninan yazmış:
Herkese Merhaba,

Haftanın birincisi olan sitenin sahibi hocamızı tebrik ediyorum öncelikle. Site hakkında küçük bir kaç şey söylemeden önce, genel anlamda yarışmanın anlamı ve olması gereken konusunda moderatörlerimiz ve okuyanlarla paylaşmak istediğim bir durum var; haftanın sitesi burada yayınlanıp bir anlamda görücüye çıkıyor ve eleştirilere açılıyor. Ama, gördüğüm kadarıyla eleştiriler, sadece eleştiri olarak kalıyor. Eksik, kusur olarak bulduğumuz yönlerden yaptığımız eleştirilerde, site sahibinin belki bu konuda henüz yetkinleşmemiş olduğunu gözönüne alarak, bu konuda uzmanlaşmış olanlarca yardımcı olmak girişimini göremedim.

Hepimizin eksikleri, kusurları var. Bu eksikleri gidermek için bilgisi yeterli olanların gerek bilgi aktarımı gerekse bizzat o eksikliğin giderilmesi için yardımcı olması daha güzel olmaz mı? Daha çok yaklaştırmaz mı bizleri birbirimize?

Hocamızı, alıntı yaptığı kaynağı belirterek hazırladığı içerik için tebrik ediyorum. Çoğu sitede kopyala/yapıştır yöntemiyle hazırlanmış, alıntı yapılan kaynağa haksızlık olarak gördüğüm uygulamalar görüyorum. Hocamız, emek vererek kendisi hazırlamış. Bu yazıları hazırlarken sadece kaynağa bağlı kalmayıp, kendi görüş, ifade ve uslubuyla harmanlayıp verseydi, kitap sayfası görünümünden çıkıp, kendisine özgün olurdu görüşündeyim.

Hazır tasarım yerine de konusuna uygun, görsel objelerin biraz daha orijinal olup ön plana çıktığı bir tasarıma yerleştirilseydi, sitede içeriğe yönleniş çok daha cazip hale gelirdi bana göre. Hocamızın eline sağlık, hayırlı olsun sitesi.

Bahsettiğim girişimde bir öncülük yapıp, okuyan herkese buradan şunu söylemek istiyorum:

Halen çok amatör olmama rağmen, sitemde görüğünüz ve sitenizde olmasını arzu ettiğiniz bir konuda, bilgi ya da yardım olarak elimden gelen bir durum olursa, herkese hazırım.

Herkese sevgiler, çalışmalarında başarılar dilerim.

Baştan sona kadar okudum, çok güzel açıklamış ve değerlendirmişsiniz..