Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2010, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Upload ne demek ?

sormaya utanıyorum ama upload etmek ne demek :S Embarassed
Mesaj01.12.2010, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Upload resim müzik video veya dosyalarımızı bir siteye yükleyip o siteden yüklediğimiz dosya veya diğerlerinin indirme linkini veya HTML dosyasını almaya denir. Wink
Mesaj01.12.2010, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba...

Upload:Bilgisayarınızdaki bazı yazıları,klasörleri,metinleri internette her insanın kullanabileceği yararlanabileceği Hala Getirmektir.

Örneğin Bazı Resimler;Biglisayarınızda ise sitenize eklemek istiyorsanız,İnternetten bazı upload sitelerinde yapabilirsiniz...

Bu Arada Utanmanı Gerektiren Birşey Yok Razz

Sora Sora Öğrenmek En Doğrusu Wink
Mesaj01.12.2010, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj01.12.2010, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela upload etmek istersen benim sitem uygun tabi böyle ücretli sitelerde var google amcadan araştırırsan bulursun ....

İyi akşamlar
Mesaj01.12.2010, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

SmileSmile ne utancan..gerçi açıklamışlar ama bizde açıklayak..uploaad:kısacası bilgisayarındaki eiyaları internete yüklemendir..çünkü bilgisayarındakileri kimse göremez..allah tan başka..--SmileSmile...mesela youtube ..kesin biliyosundur..işte onlar bilgisayarlarındaki vidyoları o siteye yüklemişler..yani upload yapmışlar..sende o sitedeki bir vidyoyu bilgisayarıa yüklersen--indirirsen o da download olurr..

upload--
download..

çaktın mı kardeş..
bu arada fan page sayfana beğen e bastım..

officiall mi??
SmileSmile
Mesaj05.12.2010, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunhanem yazmış:
SmileSmile ne utancan..gerçi açıklamışlar ama bizde açıklayak..uploaad:kısacası bilgisayarındaki eiyaları internete yüklemendir..çünkü bilgisayarındakileri kimse göremez..allah tan başka..--SmileSmile...mesela youtube ..kesin biliyosundur..işte onlar bilgisayarlarındaki vidyoları o siteye yüklemişler..yani upload yapmışlar..sende o sitedeki bir vidyoyu bilgisayarıa yüklersen--indirirsen o da download olurr..

upload--
download..

çaktın mı kardeş..
bu arada fan page sayfana beğen e bastım..

officiall mi??
SmileSmile

saol kardeş hem anlatım Arrow hemde fan sayfamı beğendiğin için Laughing Cool