Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2010, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik

meraba.ben üyelik alsın millet istiyorum bu nasıl olcak;
üye girişi yapmayanlar anketi görsün ama oy veremesin bu nasıl olcak;
benim msn adresime tüm üye girişleri id ve şifre olarak gelsin istiyorum bu nasıl olacak;

@simerweb: Konu başlığınız konuyla ilgili olmalıdır. "yardım,acil" vb. gibi şeyler yazmayınız.

En son metin2yakamozgm tarafından 06.12.2010 15:56:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.12.2010, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstraları değiştir Arrow Ekstra Ekle Arrow Saklı Sayfalar'ı etkinleştir.
Ondan sonra JotForm'dan bir hesap açın.
indexe yazmış:
Oraya üye olduktan sonra boş bir sayfa çıkacak karşına,
Sol tarafta araçlar, yazı kutusu, parola kutusu vb.
Sen şimdi hangi e-mail adresi ile kayıt olduysan yaptığın formu dolduran kişilerin bilgileri o maile veya jotform daki hesabına gönderilir.
Bir forum oluşturmak için sol taraftaki araçları kullan örneğin,

Başlık ekle (üye olunuz vs..)
Kullanıcı adı (Yazı kutusu koy) Parola (Araçlardan Parola kutusu koy)
e-mail kutusu koy.. özel e-mail kutusu var..
sonra seçenekler koyabilirsin açılır menüden,
sol tarafta yine kayıt onaylama kod kutusu var adını bilmiyorum ama bulursun ondan koy, (hani şu kutudaki rakamları giriniz gibi..)
Sonra forumu gönder tuşunu kayıt ol diye düzenle veya istediğin şekilde,

Forum bittikten sonra sol üstte kaydet var tıkla ve kaydet, üst menüde Kur & Paylaş var ona tıkla, Hoşgeldin var ordan forumu doldurup gönderen kişiler için formu doldurduktan sonra göstermek istediğin bir mesajı ayarlayabilirsin,
Tüm işlemler bitince, Kur ve paylaş bölümünde üstte Kaynak Kodu butonuna tıkla karşına çıkan kodu al, bs sayfa editöründe kaynak tuşuna basarak ekle ve kaydet..

Not: Jotform sitesine bakmadan anlattım aklımda kalanları, bazı isimler yanlış olabilir..

E-mailinize gelen mesajları loginleri yönet'e girip kullanıcı adı ve şifre olarak kaydedeceksiniz. Bu şekilde sizde üye girişi oluşturmuş oldunuz. Wink
Mesaj05.12.2010, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood için özür dilerim ama bu link size daha net bir şekilde yardımcı olacaktır.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=162521&postdays=0&postorder=asc&start=0
Kusura bakmayın. Daha yeni gördüm. Wink