Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2010, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Çizdirenlere.

Merhabalar Arkadaşlar.

Biliyorsunuzkı Artık Forumda Sabit Başlık Altında Tasarım İstenebılıyor ve Gorevlı Grafıker Arkadaşlarımız İstedıgınız Tasarımları Sizden Bir Karşılık Beklemeksizin Çiziyorlar Ancak Takip Ediyorum Çizilen Tasarımlar Genelde Sanki Boşa Çiziliyor Kendımden Ornek Vermem Gerekırse Tasarım Çizdigim Siteler Tasarımları Sitelerıne Uyguluyorlar ve Bir Daha Sİteye Girmiyorlar Gibi Bir İzlenim Oluştu Bende Nurcin-Ozer Arkadaşım Tasarımlarda Teşekkür Bile Etmedıklerını ve Tasarımlarını Çaldıklarını Soyluyor Bu Yuzden Grafıklıkten Ayrılacagını belırtmış Ben Boyle Şeyler Gordukçe ve Duydukça Şahsım Adına Soğuyorum Sizlere Tasarım Yapmaktan.Artık Sizden İstegım Şudur Boşuna Tasarım Yaptırmayın Tasarımı Çizidrip 2 Gun Sonra Bir Daha Girmyecek Olanlar Tasarım Çizdirmesınler. Exclamation Biz Burada Boşına Çalışıyormuşuz Gibi Hissediyorum Lutfen Bu Yazıyı Dikkate Alın..

TASARIMLARI BOŞUNA ÇİZDİRMEYİN HER TASARIM BİR EMEKTİR,ZAMANDIR.

Siz Emek ve Zaman Hırsızımısınız?

Mesaj05.12.2010, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle şunu söyleyeyim grafiker değilim... Katılacaktım fakat beni de bu katılım işinden uzaklaştıran bu oldu.. Sad Birçok kişi tasarım yaptırıyor.. Ama hiç biri bu tasarım nasıl yapılır? Çok zaman alır mı? gibi soruları sormuyor... Ayrıca Nurçin arkadaşımızın yazısını bende okudum diyor ki teşekkür bile etmiyorlar... Gerçekten bu nedenlerden dolayı soğudum.. Tabi dersler falanda var işin içinde ama en büyük etkenlerden biri de bu.. Bence bu tasarım işine bir el atılmalı Sad
Mesaj05.12.2010, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular soğalsın ki beni almamış ona teşekkür ediyorum onlar bu acıyı çektiklerini anlasalar her zaman her yerde teşekkür ederler

Bana ulaşmak istersen şuan uzaydayım
Önceki mesajları göster: