Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2010, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörler ile hasbihal (Afilliyanlizlik)

Merhaba arkadaşlar bu hafta sizlerin soruları ile yüzleşmeye hazırım Cool

En son afilliyanlizlik tarafından 20.12.2010 14:57:36 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.12.2010, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçen Haftadaki Modada Sorduğm Gibi Afilliyanlizlik Adı Nereden Geliyor Question

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj12.12.2010, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bekliyordum açıkcası Smile

Afilliyanlizlik yalnızlığın sitesi olarak başladı ve yalnızlığı paylaşan bir siteydi. ismide o sebeple bu oldu dönemin en popüler şarkısınında etkisi var tabi
Emre AYDIN...
Mesaj12.12.2010, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Bekliyordum açıkcası Smile

Afilliyanlizlik yalnızlığın sitesi olarak başladı ve yalnızlığı paylaşan bir siteydi. ismide o sebeple bu oldu dönemin en popüler şarkısınında etkisi var tabi
Emre AYDIN...

Teşekkürler Smile

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj12.12.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Afillim

Aslında ben seni iyi tanıyorum ve pek sorucak soruda bulamadım Smile

ama adet yerini bulsun Smile

soruyu sorma sormadan da kalma demişler Smile

soru1: Afilliyanlizlik sitesinde gelmek istediğin mesaj vermek istediğin amaç nedir. konum nedir ???

soru2: Nasıl bir ruh haline sahipsin topluma karşı davranışların ve ön yargın nasıldır...

soru3: Yardımsever birisin bs içinde olsun maddi açıdan vatandaşlara karşı olsun bu özelliği daha doğrusu erdemi kendinde nasıl kazandırdın ??

soru4: Bs'de yönetici olsaydın neleri değiştirme gereği hissederdin ??

Mesaj12.12.2010, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özel bir soru ama soruyu biraz degistirerek sorayim Very Happy

Ne zaman bizi dügününe davet edeceksin Razz
Mesaj12.12.2010, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

soru1: Afilliyanlizlik sitesinde gelmek istediğin mesaj vermek istediğin amaç nedir. konum nedir ???
Gececi galiba soruda hata var Cool
Amaç insanların beyinlerinde güzel bir olgu oluşturmak ve bu site ismi herhangi bir yerde okunduğunda yada duyulduğunda önce yüzde ardından kalpte bir tebessüm oluşmasını sağlamak.
Benimde herkez gibi hedeflerim var. Ama şunu demek istiyorum afilliyanlizlik eski formatına göre şu an çok daha güzel lakin gelen mesajlarda ısrarla eski formatını isteyen üyelerde var...

soru2: Nasıl bir ruh haline sahipsin topluma karşı davranışların ve ön yargın nasıldır...
Ruh halimi ben yıllardır çözemedim ki şimdi sana açıklıyayım be Mehmedim..
Bi gün olur güzel bi şarkı duyar ağlarım, bir gün olur bir şarkida coşarım. Ruh halim çok karışık. Kafasında çok düşünceler olan biriyim. Bazen güzel şeyler yapmak için farketmeden kötü şeyler yaparım... Ama ne yaparsın kendine yaparsın kendi kendine derler büyükler... Bende aynen öğle yapıyorum Mehmedim...
soru3: Yardımsever birisin bs içinde olsun maddi açıdan vatandaşlara karşı olsun bu özelliği daha doğrusu erdemi kendinde nasıl kazandırdın ??
İnsan kendinde bulduklarını ve büyüttüklerini unutmassa gerçekten o insan karakterlidir benim için. Bu soruyu neden sorduğunu biliyorum Cool Ama vatandaş bölümünü açıklamak istemiyorum.

soru4: Bs'de yönetici olsaydın neleri değiştirme gereği hissederdin ??
Örnek siteler - premium paket - Rütbeler - Ve tabi premium paket getiripte almayanlar içinde bi çözüm yolu bulurdum Wink

En son afilliyanlizlik tarafından 12.12.2010 21:29:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.12.2010, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekno yalnızlık nasıl oluyor?
Mesaj12.12.2010, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Özel bir soru ama soruyu biraz degistirerek sorayim Very Happy

Ne zaman bizi dügününe davet edeceksin Razz

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ben bekar ölücem.
Mesaj12.12.2010, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
tekno yalnızlık nasıl oluyor?

Fatih beyin yazısı çok beyendiğim bir makaledir okumanı tavsiye ediyorum.
O zaman anlıyacaksın Wink
Mesaj12.12.2010, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

~ B-s de en yararlı ve güzel bulduğunuz site hangisidir ve neden ?

~ Bu İşi para için mi ? yardım severlikten mi ? yoksa zevk için mi yapıyorsunuz, yoksa hepsi bir aradamı ? Laughing
Mesaj12.12.2010, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

B-s de en yararlı ve güzel bulduğunuz site hangisidir ve neden ?
skmedia gururum5 murathoca54 nazaninan gizliilimler bu sitelerin hayranıyım ama bunların içinde gururum5'in önemi çok büyük benim için.

Nedenler,
skmedia sitesinde yazarlık yapıyorum ondan Laughing
murathoca54 bu siteyi 2007den beri takip ediyorum yararlandığım bir site.
nazaninan bu siteye girdiğimde kendimi kütüphanede gibi hissediyorum
gizliilimler bu siteyi sabrından ötürü seviyorum.

~ Bu İşi para için mi ? yardım severlikten mi ? yoksa zevk için mi yapıyorsunuz, yoksa hepsi bir aradamı ? Laughing
İşten kastın nedir anlayamadım biraz daha açıklarmısın ?

En son afilliyanlizlik tarafından 12.12.2010 21:58:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.12.2010, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon haklısınız, yani yaptığınız web tasarım işi, mesela sitenizden yada internetteki aktifliğinizden bahsetmiştim..
Mesaj12.12.2010, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazı yazmak benim en sevdiğim bir dertleşme yöntemidir. Sitemdeki yazılarla dertleşirim bazen ama ziyaretçi bunu pek anlamaz Smile
Yazılarım için ce zevk için yapıyorum ama belki googleden reklam alabilirim.
Mesaj12.12.2010, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Niçin Dost Sitelerinde Değilim Question Question Question Very Happy