Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2010, 05:58 (UTC)    
Mesaj konusu: kota düşmanı facebook?

yaw bu facebooka bu aralar ayar oldum anlamadım gitti ben facebookda takılmazken pek fazla sınır aşımına uğramazdım hatta program falan vs. indiridim kotayı geçmezdim hiç bir şey indirmediğimde 2.500gb civarında ay sonunu getirirdim şimdi ise uff 4gb ile bitirirsem ne mutlu bana! geçen ayı tam tamına 6.755gb ile bitirdim ve pcme otamatik guncelleştirmeler kapalı, herhangi birşey de indirmiyorum sadece ay başında formatatmıştım çok ufak tekek bişler indirdim okadar. Facebook da da kotayı geçerim diye pek video bile izlemem genelde 1dk nin altında video izlerim oda çok nadir ayrı bir program vasıtasıylada izledim videonun boyutunuda göruyırum 1dk lik video izlesem en fazla 2,3 mb ya oluyo yada olmuyo,kısacası hiç internete yaptığım bişey yok sayılır sadce internet evde surekli kullanılıyor, online oyun oynanmıyor,video pek izlenmiyor,indirme (download) yapılmıyor, otamatik guncellemler kapalı bu kota aşımının akibetini tam anlıyamadım ama tetkiklerim doğruysa bu facebook sayesinde oluyor diye düşünüyorum bunun hakkında zaten ttneti arayıp soracam nedir ne değildir diye
sizin görüşlerinizi merak ettim bunu hakkında...
Mesaj13.09.2010, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sınırsız intetnet al kardeşim en iyisi sınırsız
Mesaj13.09.2010, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vodafon 3g mobil modem aldım ben 18 ay, 3g en hızlı internet dediler, şuan okadar pişmanımki.. feci tuzağa düştüm, 18 ay iptal ettiremiyorum bide o var, sen yine yat kalk şükret.. şuan ister inan ister inanma 0 mbs hızla bu konuya cevap veriyorum..
Mesaj13.09.2010, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

indexe yazmış:
Vodafon 3g mobil modem aldım ben 18 ay, 3g en hızlı internet dediler, şuan okadar pişmanımki.. feci tuzağa düştüm, 18 ay iptal ettiremiyorum bide o var, sen yine yat kalk şükret.. şuan ister inan ister inanma 0 mbs hızla bu konuya cevap veriyorum..

Cevap pek konuyla alakalı olmadı ama Very Happy, demek istediğim ttnet gibisi yok...
Mesaj01.12.2010, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

indexe yazmış:

Turkcell VINN kullanıyorum.TTNetten hızlı Smile
Mesaj01.12.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

cupload yazmış:
indexe yazmış:

Turkcell VINN kullanıyorum.TTNetten hızlı Smile

Ben TTneT Sınırsız kullanıom bazen gün geliyo hergün sövüyom telefon konuşmaları kayda alınmasa telefona çıkanlarada sövecem ama indirme hızım mükkemmel 100 mb lık bi dosyası 4-5 dk da indiriyorum

Başlık Resmi-Banner-Arkaplan-Buton Vb İstekLeri Buradan Yapınız

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=169816
Mesaj03.12.2010, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kota düşmanı facebook?

mezagun yazmış:
yaw bu facebooka bu aralar ayar oldum anlamadım gitti ben facebookda takılmazken pek fazla sınır aşımına uğramazdım hatta program falan vs. indiridim kotayı geçmezdim hiç bir şey indirmediğimde 2.500gb civarında ay sonunu getirirdim şimdi ise uff 4gb ile bitirirsem ne mutlu bana! geçen ayı tam tamına 6.755gb ile bitirdim ve pcme otamatik guncelleştirmeler kapalı, herhangi birşey de indirmiyorum sadece ay başında formatatmıştım çok ufak tekek bişler indirdim okadar. Facebook da da kotayı geçerim diye pek video bile izlemem genelde 1dk nin altında video izlerim oda çok nadir ayrı bir program vasıtasıylada izledim videonun boyutunuda göruyırum 1dk lik video izlesem en fazla 2,3 mb ya oluyo yada olmuyo,kısacası hiç internete yaptığım bişey yok sayılır sadce internet evde surekli kullanılıyor, online oyun oynanmıyor,video pek izlenmiyor,indirme (download) yapılmıyor, otamatik guncellemler kapalı bu kota aşımının akibetini tam anlıyamadım ama tetkiklerim doğruysa bu facebook sayesinde oluyor diye düşünüyorum bunun hakkında zaten ttneti arayıp soracam nedir ne değildir diye
sizin görüşlerinizi merak ettim bunu hakkında...

kendi bilgisayarında virus olabilir biliyoruunki virüsler senin internetini kullanabilir pc yi kaparınca moemin fisini çekmeyi dene bir ay
Mesaj03.12.2010, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ttnet 2-3 yıl önceye kadar kota dolmazdı ama 1 yıldır internetten program indirir gibi Mb gidiyor... ttnet sınırsız interneti cazib yapmak için hızlandırmış olabilir.
Mesaj13.12.2010, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen sana katulıyorum smile falan geçmeyi düşünürüyorum acaba fark edermi
Mesaj13.12.2010, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

programlamax yazmış:
ttnet 2-3 yıl önceye kadar kota dolmazdı ama 1 yıldır internetten program indirir gibi Mb gidiyor... ttnet sınırsız interneti cazib yapmak için hızlandırmış olabilir.

kardeşim katılıyorum interneti pahalandırdılar sonra sınırlandırdılar sonra sınırı arttırdılar (fiyatıda tabi) daha sonrada sınırsız yaptılar yine ama (fiyatıda arttırarak) facebook ta çok kota yiyor video izlemek vede indirmekte Very Happy
Mesaj13.12.2010, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet şerefsizler işte ben önceden ay sonu yaklaşınca indiirmeye dosya arıyodum şimdi ise hiç bişey yapılmıyor
Mesaj13.12.2010, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

mezagun yazmış:
evet şerefsizler işte ben önceden ay sonu yaklaşınca indiirmeye dosya arıyodum şimdi ise hiç bişey yapılmıyor

haklısın ama KÜFÜR etmesek daha iyi olur BAN yeme sonra
Mesaj13.12.2010, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile) küfür sayılmaz ama doğru söyluyosun