Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2010, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: İntrom nasıl olmuş?

Yeni bir yıla yaklaştığımız şu günlerde sitemin introsunu değiştirdim.Yorumlarınızı bekliyorum.Hazır introma bakmışken sitemide değerlendirebilirsiniz.Şimdiden teşekkür ederim...

M.Aslan
Mesaj19.12.2010, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

intronu yılbaşından 2-3 gün önce koy bence sitende güzel içeriği arttır biraz daha
Mesaj19.12.2010, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcajani yazmış:
intronu yılbaşından 2-3 gün önce koy bence sitende güzel içeriği arttır biraz daha

ya sen ne diyosun:)
hocamız siteyi 1b sınıfı için açmıs.
Iyi forumlar

Mesaj19.12.2010, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

İntro güzel olmuş tasarımında güzel ama css tasarıma geçmenizi öneririm başarılarınızın dewamı dileklerimle.
Mesaj19.12.2010, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css tasarım konusunda henüz pek bi bilgim yok.Açıkçası bu siteyi açarken hiç bir kodlama bilgisine sahip değildim.Bilgimi ilerletttikçe css tasarıma geçeceğim.Yorumlarınız benim için cok değerli.

M.Aslan
Mesaj19.12.2010, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

sozler-fan yazmış:
İntro güzel olmuş tasarımında güzel ama css tasarıma geçmenizi öneririm başarılarınızın dewamı dileklerimle.

katılıyorum
Mesaj19.12.2010, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Çok Güzel Olmuş Fakat Giriş Yazısı Tıklamaya O Pek İyi Olmamış Buton Olabilirdi.!
Mesaj19.12.2010, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Başarılar

Hocam intro güzel olmuş.Css tasarım uygulayamamanızı anlıyorum.ben de css tasarıma geç başlayıp kavrayanlardan biriyim.Ama bence sağ ve sol menülü bir tasarım kullansanız daha hoş olur.Red yada Iceblue.Anasayfa bu kadar aşağıya inmez o zaman.Duyuru panosu, haberler gibi kısımları yan menüye koyabilirsiniz.Acizane tavsiyemdir.
Başarılar dilerim ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj20.12.2010, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Başarılar

islamkusagi yazmış:
Hocam intro güzel olmuş.Css tasarım uygulayamamanızı anlıyorum.ben de css tasarıma geç başlayıp kavrayanlardan biriyim.Ama bence sağ ve sol menülü bir tasarım kullansanız daha hoş olur.Red yada Iceblue.Anasayfa bu kadar aşağıya inmez o zaman.Duyuru panosu, haberler gibi kısımları yan menüye koyabilirsiniz.Acizane tavsiyemdir.
Başarılar dilerim ...

Tavsiyenizi dikkate alıcağımdan emin olunuz.Yok mu introm hakkında yorum yapacak?

M.Aslan
Mesaj23.12.2010, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

css sizi daha guzel kılacak intromu valla ben intro girişine sinir oluyorum ama guzel diyeyim
Önceki mesajları göster: