Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2010, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi kim temsil etmeli ?

Merhaba,
yaklaşık 1997 yılından bu yıla kadar 2007 yılı hariç her yıl yoğun ilgi ve alaka ile bu yarışmayı takip eden biriyim. Geçen yıl Manga tek rack grubu olarak gittiği Oslo şehrinde tek rack grubu olmanında avantajı ile 2. oldu. Şimdi bu yıl bütün ülkeler demesekte, bazı ülkeler Türkiye'ye özenecekler.

2009 yılı eurovision da yaptığımız hatayı telafi ediyoruz. O yıl fark eden oldumu bilmiyorum. Hadise Türkiyeyi eurovision hayatında çok büyük bir hataya soktu. Daha hiç bir ülke şarkısını belirlemezken biz şarkımızı tanıtıyorduk. Başta Ermenistan olmak üzere bir çok ülke şarkımıza özendi ve oyun havası nitelikte şarkılarla geldiler. Bunun sebebi işe Türkiye idi herkesten önce tanıttığımız için çok beğenildi ve taklit edildi tıpkı 2004 yılında olduğu gibi : )

2003 yılında Letonya Riga 'da gümbür gümbür gelen ve kıyasıya çekişmeli bir puanlama ile Rusya Tatu ile 1 puan farka baştan beri mucadele eden Everyway that ı can Şarkısı 1. olmuş ise bunu sadece sanatçıdan veya şarkıdan değil. Kostümden de bilirim. Yıl 2004 İstanbul. Ucu ucuna yetiştirilen bir alan ve binlerce insan bu şarkı yarışması için burdalar...Başta Yunanistan olmak üzere bu yıl (2004) yarışmacı ülkeler kostümden bizi taklit ettiler... Yok elbiselerden Kurdaleler çıkarıp atmak, elbise çıkartmalar mı dersiniz, daracık kot pantalondan çıkan pelerin mi dersiniz. Daha önceki yıllarda eminim yine taklit edilmişizdir. Lakin hatırlayamıyorum. Ben diyorumki bu yıl kim katılırsa 1. olur...

Söğlentiler : Atiye ,Pamela, hande yener, Demet Akalın, Emre aydın, Şebnem ferah liste uzuyorda uzuyor...

Neden olmasın ?
Hande yener yenilikçi ve cesur bir insan... Elekrto için çok ideal ve yanında Bedük şimdi burda durun. Hande yener için yorum yapabilirsiniz, eleştrebilir veya kötüleyebilirsiniz. Ama ben bedük'e şahsen laf ettirmem. Neden diyeceksiniz. Bir kere adam hem cesur hem yenilikçi hem şu an Türkiyede eşi benzeri bulunmayan bir adam. Tabi anlayana.. Hande yener elektro show ile bedük birleşirse sahneyi düşünün... Tabi bunlar benim düşüncelerim...

Sizin düşünceleriniz nedir ? Lütfen gerçek bir yorum istiyorum bu kadar yazının hatrına...

Cemal GÜL & by_afilli
Mesaj19.12.2010, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hande Yener deniyor. Bilemiyorum. Atiyenin mükemmel bir sesi var bence. İngilizce bir klip yaparsa harika olur bence.

SMF , WORDPRESS veya VBULLETİN ' DEN ANLAYANLAR ACİL ULAŞIN BANA..!
Mesaj19.12.2010, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemin introsuna koyduğum ekip çıksa güze olur bence Very Happy

klibin içinde Türkiye'nin her yerinden birsürü tanıdık müzisyen var..

doğa için çaldıkları doğru ama birde Türkiye'yi temsil etmek isterler belki..

bu sadece bir öneri tabi Very Happy
Mesaj19.12.2010, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence ''Emre Aydın'' temsil etmeli diye düşünüyorum..

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj19.12.2010, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende Şebnem Ferah ın katılmasını isterdim düşüncem böyle...
Mesaj19.12.2010, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

nurcin-ozer yazmış:

Bencede. Yada Sagopa Kajmer Razz Ama o teklif gelse gitmez biliyorum Smile
Mesaj19.12.2010, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
nurcin-ozer yazmış:

Bencede. Yada Sagopa Kajmer Razz Ama o teklif gelse gitmez biliyorum Smile

bi rap eksikti Very HappyD

al o zaman ''soner sarıkabadayı'' ıyy Very HappyD
Mesaj19.12.2010, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu şarkıcıların hiçbiri manga kadar iyi bir dereceye ulaşamazlar..
emre aydın ve şebnem ferah olabilir.

gerisi zaten hiç ilgimi çekmeyen aralarında magazin programlarında boy göstermekten başka bir icraatları olmayan kişilerin bulunduğu isimler.
Mesaj19.12.2010, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana kalsa "Pentagram" derim ama...Metal grubu kabul görür mü onu bilemem... Laughing

Bence; Şebnem Ferah, Emre Aydın veya Atiye. (Bence bu üçlüden biri olmalı.)

Mesaj19.12.2010, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Kıraç

Feridun DÜZAĞAÇ ...
Düş Sokağı Sakinleri ...
Tufan KIRAÇ ... olabilir ... Smile

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj20.12.2010, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

nurcin-ozer yazmış:

Wink
Mesaj01.01.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiye'yi Eurovision 2011'de Yüksek Sadakat temsil edecek

Türkiye'yi Almanya'da yapılacak Eurovision 2011 Şarkı Yarışması'nda Yüksek Sadakat grubu temsil edecek.

TRT'de yılbaşı nedeniyle yayınlanan özel eğlence programında, Türkiye'yi 2011 yılında Almanya'da yapılacak Eurovision şarkı yarışmasında “Yüksek Sadakat”grubunun temsil edeceği bildirildi.
Mesaj01.01.2011, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

temsilcimiz Yüksek Sadakat a başarılar iyi bir derece alması diliği ile
Mesaj01.01.2011, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sene hic ümidim yok..
Önceki mesajları göster: