Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2010, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Content Arka Planı

Arakadaşlar içerik yazılarını sağdan ve soldan daraltmayı biliyorum;fakat içerik arkaplanını nasıl daraltıcam vilmiyorum. kodunu bilen burdan yardım etsin bana acil
Mesaj24.12.2010, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css Content Arka Planı

matematik-lise yazmış:
Arakadaşlar içerik yazılarını sağdan ve soldan daraltmayı biliyorum;fakat içerik arkaplanını nasıl daraltıcam vilmiyorum. kodunu bilen burdan yardım etsin bana acil

arkaplanı daraltmak derken herhalde kısıtlamaktan bahsediyosun css de width , heıght kullanarak ne kdr olacağını boyutunu ayarlıyabilirsn.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj24.12.2010, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam Açıklarsan Yaparım Ama Sanırım ;
Sağdan veya Soldan Kısıtlayarak İçeriği Ortalamayı Sölüyorsun Ya Tasarımını Buraya Koy Yada ÖM'Le At Ben Ayarlıyıp Teslim Ediyim...
Mesaj24.12.2010, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerikteki yazıları sağdan ve soldan daraltabiliyorum; fakat içerik arka planını daraltamıyorum.

içerik arka planı için kullandığım div aşağıda
Kod:
<div style="background-image:url(http://img.webme.com/pic/m/matematik-lise/jjjjjjjjjjjjjjjj.png)"></ div>

nasıl daraltabilirim acil yardım gerekli
Mesaj25.12.2010, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

acil yha, içerik yazılarının bulunduğu bölümün arka plan resmini sınırlandırmanın kodunu istiyorum sadece. hepiniz sitelerinde sınırlandırmışsınız; fakat yazanınız yok. kendi yaptığınızdan bile emin değilsiniz
Mesaj25.12.2010, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anblamıyorum Dediğinizden İfadeniz Yanlış Doğru İfade İle yazın Vereyim ...
Mesaj25.12.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

buldum sonunda ztn tr.gg sitelerini ziyaret ederken google'da. biri tamamen css yapma kodlarını vermişti. saolsun
Önceki mesajları göster: