Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.12.2010, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi değerlendirin

sitemi tasarımı yeni ama alıntı çalıntı vb. şey varsa hemen şey yapın uyarın daha birşey eklemedim bi tasarımı değerlendirin alıntı yapıp yapmayadığımıda yazın lütfen

alıntı değil

alıntı diye yazın
Mesaj26.12.2010, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınızı bekliyorum
Mesaj26.12.2010, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ortada ne bir tasarım var nede içerik sitenizi tamamlamadan değerlendirmeye koymayın lütfen eğer bu haliyle değerlendirmemi istiyorsan 10 0 daha çok çalışman lazım kolay gelsin
Mesaj26.12.2010, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik ve tasarım geliştirilmeli tasarım var içerik yok
Mesaj26.12.2010, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sitemi buda kullanmayacam eğer sitemde alıntı varsa şiakyet gelrse bu sitem silinsin diye siz alıntı yoktur deyin değerlendirmeyi sonraya bırakın sadece alıntı yoktur veya alıntı vardır diye yazmanız yeterlı bebnim için
Mesaj26.12.2010, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sitenin içinde bir banerden başka bişi yokki ne alıntı olacak yada olmayacak ben onu anlayamadım
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj27.12.2010, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

abiler ben sadece siteyi düzenlemeden önce bi alıntı olup olmadığıı kontrel etmek istiyorum bi böyle hataya düştüm sitem silindi siz sadece alıntı değildir yazmanzı yeterlı
Mesaj27.12.2010, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hacilarmedya yazmış:
abiler ben sadece siteyi düzenlemeden önce bi alıntı olup olmadığıı kontrel etmek istiyorum bi böyle hataya düştüm sitem silindi siz sadece alıntı değildir yazmanzı yeterlı

ben bunu diyorum sadece
Mesaj11.01.2011, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu bs üyelerini ve yöneticileri anlamıyom neyse
Önceki mesajları göster: