Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.12.2010, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu: adtech reklam kodunu silme sorunu...

Değerli arkadaşlar,
Adtech'ten aldığım reklam kodunu silmeme rağmen siteme her girişte otomatik olarak reklam sayfası yeni saydada açılıyor.
Kodu tüm sitemde aradım ancak kod yok,nasıl oluyor da hala reklam sayfası açılıyor anlamadım...
konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşa bilir mi?
saygılarımla
Mesaj28.12.2010, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben herhangi bir sorun görmedim açılan sayfa filan yok açılsa bile kodu sildiysen bedava sitemi kendi reklamıdır

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj28.12.2010, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitemin Reklamlarından Söz Ediyorsanız Yasaktır BS'nin Tek Kazancı Odur !
Mesaj28.12.2010, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onlar bedava-sitem'in pop-up reklamları'dır. Kaldıramazsınız. Ancak yandaki linki inceleyiniz => Bedava-sitem.com' da reklam için yenilikler http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=168764
Mesaj28.12.2010, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu: adtech reklam kodunu silme sorunu...

arkadaşlar onu kaldıramayacağımı ben de biliyorum
ancak internette hazırlamış olduğum siteme girmek istediğimde hemen peşine ayrı bir sayfada reklam sayfası açılıyor.ben bunu kastetmiştim.
Mesaj28.12.2010, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

o bedava sitemin kendi reklamıdır

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj28.12.2010, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitemin popup reklamı o kaldırmazsın
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj28.12.2010, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar doğru söylüyor

EĞLENCE ve BİLGİMİ ARIYORSUN
tıkla o zaman http://istemci.tr.gg

YAZAR ARANIYOR ÜCRET KARŞILIĞI OLMAYACAKTIR DESTEK VERMEK İSTEYENLER BANA ULAŞABİLİRSİNİZ
Mesaj29.12.2010, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar,
sorunumu belki tam anlatamadım...
ben sayfanın üstünde gözüken reklamı kastetmiyorum,ayrı sayfada açılan reklamı kasdediyorum...bu reklamda bedava sitem'in reklamımı?
Mesaj29.12.2010, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
arkadaşlar,
sorunumu belki tam anlatamadım...
ben sayfanın üstünde gözüken reklamı kastetmiyorum,ayrı sayfada açılan reklamı kasdediyorum...bu reklamda bedava sitem'in reklamımı?

iki kere dedim bir daha diyorum bedava sitemin reklamıııııııııııııı

Önceki mesajları göster: