Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.01.2011, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Şifre Değiştirme

www.tak-oyun.tr.gg sitesinin sahibiyim yaklaşık 2 hafta önce sitemin şifresini değiştirdim.Ancak şifreyi dün unuttum ve yeni şifre talep ettim.Şifreyi yolladık dedi ama e-mail adresime şifre gelmedi.Dün support'a mail attım.İletildi raporu geldi ama halen cevap gelmedi ne yapıcam söylermisiniz.
Mesaj07.01.2011, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow posta yedek klasörünü kontrol et

Arrow supporttan cevap bekle

Arrow Şifreyi Düşün Smile

İyi Forumlar Wink
Mesaj07.01.2011, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında şöyle bir şey oldu.Ben tak-oyun sitesini açalı nerdeyse 3 seneoldu.Onun e-mailiiptal olmuş.Yeni şifre talep ettikten sonra e-mail'i yeniden açabildim.Şimdide iki kere şifre isteyemessin,webmaster'a danış diyor.Ancak danıştım halen cevap gelmedi sinirlirim bozuldu doğrusu.Ben ne kadar emek harcadım o siteye bir şifre yüzünden göz göre göre giremiyorum.
Mesaj07.01.2011, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

girdim baktım gerçektende bayağı emek gerek Razz
Mesaj07.01.2011, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buranın moderatörleri bi le atsa olmazmı.Sadece yeni şifre istiyorum çok mu zor ?
Mesaj07.01.2011, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

online olan mod lara mesaj yolla belki birşey yaparlar Confused
Mesaj07.01.2011, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl bi forumdur burası bi yardım ya lütfennnnnn
Crying or Very sad
Mesaj07.01.2011, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sonunda Hakan Abi'den e-mail geldi.Ne kadar sevindiğimi anlatamam.Teşekkürler Hakan Abi(Senin hiç görmemişde olsam kanım kaynadı sana).
Mesaj07.01.2011, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com adresine not (at) değil @ olucak şekilde.
bir mail atınız.