Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2011, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum ne yapılırsa forum daha iyi olur ?

Merhaba;

Forum ne yapılırsa forum daha iyi olur ?

Sorusunu cevaplarmısınız...

En son abron tarafından 15.01.2011 17:13:43 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.01.2011, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu alanda sizleri dinlemek istiyoruz .

Ama sizleri dinlerkene bazı hususlara dikkat etmeye özen gösterirseniz daha mutlu oluruz Razz

=>Tartışma ortamı yaratmadan sizlerin düşüncelerini sonuna kadar dinleriz Razz
=>Ayaklanmaya teşvik etmek yada benzeri bir durum yaratmadan sizlerin düşüncelerini sonuna kadar dinleriz Razz
=> Sizler düşüncelerinizi belirtin biz sizi dinleriz...

En son abron tarafından 15.01.2011 17:03:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.01.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumu Takip Ediyorum yenilere anlatacak ilginç şeyler oluyor(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj15.01.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teknik Forumun Biraz Dışında Kalırsa iyi olur
Tabi Orantılı bir şekilde

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj15.01.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üsttekine bir şarkı armağan et .../ Hadi Eğlenelim... Başlığını açan arkadaşımıza bilgiliwebnet'e teşekür ediyorum böyle başlıkların devamını dilerim Wink
Mesaj15.01.2011, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
Teknik Forumun Biraz Dışında Kalırsa iyi olur
Tabi Orantılı bir şekilde

Merhaba;

Teknik bir forumun dışına çıkmamız zor çünkü belli bir alanımız var bu alanıda degiştiremiyecegimize göre ama bir iki farklılık olabilir

trojanali yazmış:
Üsttekine bir şarkı armağan et .../ Hadi Eğlenelim... Başlığını açan arkadaşımıza bilgiliwebnet'e teşekür ediyorum böyle başlıkların devamını dilerim Wink

Biz teşekkür ederiz sizlere bu tür aktivitelerimizi begendiginiz için devamı gelecek ...

Ayrıcada degerli modumuz bilgiliwebnet'e teşekür ederim...
Mesaj15.01.2011, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

- Moderatörlerin arttırılması gerekli.

- Her bölüme sorumlu atanmalı.

- Grafikerler artmalı.

- Rütbeler eklenmeli.

- Rütbelerin simgesi olmalı. (Bu konuda tasarım yapabilirim. Ücretsiz olarak)

- Forum ; Ya tam teknik forum olmalı, Ya da normal bir forum olmalı.

- Bazı bölümdeki konular açılmadan önce yönetici onayından geçmeli.

- Site değerlendirme bölümü kalkmalı, Bedava siteni tanıt bölümünden devam etmeli ve bu bölüme kullanıcılarda mesaj yazabilmeli.

- Forumlarda mesaj düzeltme simgesi olmalı

- Tek seferliğine belirli bölümler resetlenmeli

Saygılarımla
Grafikher
Mesaj15.01.2011, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörler
Yardımseverler
Grafikerler

Arttırılsın,düzenlesen,resmileştirilsin ve en az 2 günde bir forumu ziyaret etme zorunluluğu getirilsin ..

Bence büyük bir kalkınma görülür bunlar yapılırsa..

Mesaj15.01.2011, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle grafikerim fakat grafikerlerin azlığından şikayetçiyim diyebilirim...

Bence düzeltilmesi gerekenler ;

Arrow Teknik forumun dışına çıkılmamalı ama serbest bölgede hiç olmazsa 5-10 tane forum oyunu olsa ziyaretçilerin bedava-sitem'e ilgisi artar... Tabii bu oyunları moderatörler başlatsın...
Arrow Grafikerlerin artması tabiki istediğim en güzel şey...
Arrow Moderatörler... Her bölüme ayrı bir moderatör alınmalı bence...
Arrow Bir diğer konu ise saatler... Örneğin bir moderatör saat 12.00 ile 14.00 arasında online ise diğer moderatör 14.00 ile 16.00 arasında online olabilir.. Bunlar ayarlanıp bir güne paylaştırılabilir ki insanların forumda sürekli sorunlarını anlatabilecekleri bir moderatör olsun...
Arrow Rütbeler genişletilmeli... Biliyorum bu gerçekten çok zor ama hiç olmazsa forumdaki bazı bölümlerde bu uygulanmalı.. Örneğin Grafikerler tasarım istek ve banner istek bölümüne cevap veriyorsa HTML Kodları bölümü için bir grup seçilir (7 Kişi falan) onlar HTML Kodları ile ilgilenilir...

Bütün bunların dışında kısaca söylemek gerekirse forumda yapılabilecek çok şey var... Bir yerden başlamak lazım.. Özellikle forum oyunları foruma canlılık getirir düşüncesindeyim...

Biraz uzun yazdım ama ne yapalım Smile

Mesaj15.01.2011, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu da senin hayal dünyan , Mert
Mesaj15.01.2011, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayallerle kalmamamı temennim... Kalacağını da sanmıyorum... Bedava-Sitem ilk günden bu güne çok gelişti ve gelişmeye devam ediyor... İnşallah daha iyi yerlere geliriz bedava-sitem ile...
Mesaj15.01.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikher yazmış:
- Moderatörlerin arttırılması gerekli.

- Grafikerler artmalı.

- Rütbeler eklenmeli.

- Rütbelerin simgesi olmalı. (Bu konuda tasarım yapabilirim. Ücretsiz olarak)

- Site değerlendirme bölümü kalkmalı, Bedava siteni tanıt bölümünden devam etmeli ve bu bölüme kullanıcılarda mesaj yazabilmeli.

Saygılarımla
Grafikher

Alıntı:

Evet bu durum gerçekleşecek .

Alıntı:
- Grafikerler artmalı.

Güncellemeleri tabiki yapılacak

Alıntı:
- Rütbeler eklenmeli.

Ne gibi rutbeler misal?

Alıntı:
- Rütbelerin simgesi olmalı.

Var ama gözükmüyor
Razz

Alıntı:

Teknik bir forumuz bu kesin

Alıntı:

Daha farklı bir şey olabilir.Çünkü her konunun incellenmesi imkansız..

Alıntı:

Düşünülebilir.

Alıntı:

Eskiden mevcuttu ama kötüye kullanım çok oldu ..
Alıntı:

Düşünülebilir.

bilgisayarfareleri yazmış:
Moderatörler
Yardımseverler
Grafikerler

Arttırılsın,düzenlesen,resmileştirilsin ve en az 2 günde bir forumu ziyaret etme zorunluluğu getirilsin ..

Bence büyük bir kalkınma görülür bunlar yapılırsa..

güncellenme gercekleşecek

hayaldunyam-mert yazmış:
Öncelikle grafikerim fakat grafikerlerin azlığından şikayetçiyim diyebilirim...

Bence düzeltilmesi gerekenler ;

Arrow Teknik forumun dışına çıkılmamalı ama serbest bölgede hiç olmazsa 5-10 tane forum oyunu olsa ziyaretçilerin bedava-sitem'e ilgisi artar... Tabii bu oyunları moderatörler başlatsın...
Arrow Moderatörler... Her bölüme ayrı bir moderatör alınmalı bence...
Arrow Bir diğer konu ise saatler... Örneğin bir moderatör saat 12.00 ile 14.00 arasında online ise diğer moderatör 14.00 ile 16.00 arasında online olabilir.. Bunlar ayarlanıp bir güne paylaştırılabilir ki insanların forumda sürekli sorunlarını anlatabilecekleri bir moderatör olsun...
Arrow Rütbeler genişletilmeli... Biliyorum bu gerçekten çok zor ama hiç olmazsa forumdaki bazı bölümlerde bu uygulanmalı.. Örneğin Grafikerler tasarım istek ve banner istek bölümüne cevap veriyorsa HTML Kodları bölümü için bir grup seçilir (7 Kişi falan) onlar HTML Kodları ile ilgilenilir...

Bütün bunların dışında kısaca söylemek gerekirse forumda yapılabilecek çok şey var... Bir yerden başlamak lazım.. Özellikle forum oyunları foruma canlılık getirir düşüncesindeyim...

Biraz uzun yazdım ama ne yapalım Smile

Alıntı:

olabilir

Alıntı:

Günceleme gerçekleşecek

Alıntı:

Arkadaşlar bu forumda modlar gönüllüdür.Zorla dayatmalı bir sistem uygun görülmüyor ve dikkat ederseniz forumda aktif ve olgun uyeler seçilmeye özen gösteriliyor.

Alıntı:

Düşünülebilir..

Kısa yazın uzun yazın farketmez biz sizi dinleriz... Razz
Mesaj15.01.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler hocam okuyup değerlendirdiğiniz için.. Peki örneğin forum oyunları falan kesin olabilir mi? Olabilirse bence en kısa zamanda olmalı...
Mesaj15.01.2011, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

Aşağıdaki resim bedava-sitemin ispanya servisidir.
Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi forumda profillerin altına derecelendirilme konulmalıdır.

Mesaj15.01.2011, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaldunyam-mert yazmış:
Teşekkürler hocam okuyup değerlendirdiğiniz için.. Peki örneğin forum oyunları falan kesin olabilir mi? Olabilirse bence en kısa zamanda olmalı...

Kesin zaman belirtemiyoruz.
Belki yarın belki yarından öte diyebilirim sadece

Önceki mesajları göster: