Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2011, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim Yükleme

Merhaba. Üzgünüm ama şu resim yükleme işi tam bir eziyet. Abartısız 100 lerce siteye üyeyim fakat bir tek burda resim yüklerken güçlük çekiyorum. Birazcık üzerinde dursanız olmaz mı? Çoklu seçim falan yapabilinse..
Mesaj15.01.2011, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

çoklu resim zaten yapılabilinmekte.
En fazla 10 resim yüklenebiliyor.

bunu yapmak için : araçlar > resimlerimi yönet > Aynı anda kaç tane resim yüklensin > 10 yaparsanız bi anda 10 resim yüklenebiliyor.

ayrıca resim yüklemede bir sorun göremedim. gayet hızlı çalışıyor.
Sorun sizin tarayıcınızdan veya bilgisayarınzdan kaynaklanıyor olabilir.
Mesaj15.01.2011, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: .

Onu biliyorum, ama neden dosya içindekileri tek bir seferde seçip yükleyemiyoruz? Örneğin Facebook'taki gibi Blogcu'daki Java yükleyici gibi onları söylemeye çalışıyorum.
Mesaj15.01.2011, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .

unitedsearchwebs yazmış:
Onu biliyorum, ama neden dosya içindekileri tek bir seferde seçip yükleyemiyoruz? Örneğin Facebook'taki gibi Blogcu'daki Java yükleyici gibi onları söylemeye çalışıyorum.
Mesaj17.01.2011, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: .

Hmm. Sevindim bee sıkıyodu. Teşekkürlerr
Mesaj17.01.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .

teknoanlatim yazmış:
unitedsearchwebs yazmış:
kardeşim o dosya upload oluyor yönetime bildirildi bu yakın zamanda olacak inşallah

Dosya upload premium üyelik gelince olabilir ama normal üyelere olucağını sanmıyorum Smile
Önceki mesajları göster: