Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2011, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Önizleme Yapmanıza Gerek Yok Bedava-Sitemin Aynısı Değerlend

BS Tasarımı neyse o, henüz izin alamadım. Şimdilik bu
Mesaj17.01.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Önizleme Yapmanıza Gerek Yok Bedava-Sitemin Aynısı Değer

bedava-websiten yazmış:
BS Tasarımı neyse o, henüz izin alamadım. Şimdilik bu

İzin Almanı Tavsiye Ederim Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj17.01.2011, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Online üyelerden yeşil renkli birisine rastlasam hemen de . . .
Mesaj17.01.2011, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-websiten yazmış:
Online üyelerden yeşil renkli birisine rastlasam hemen de . . .

Moderatörleri Diyorsunuz Sanırım...Niye Onları Bekliyorsunuzki..

Girin Hotmaile

support-tr( at )webme.com Adresine Mail Gönderin

Not : ( at ) Değil @

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj17.01.2011, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya hayır kardeşim çalma bizim tasarımımızı kime sordun derseler diye tadını çıkartıyorum biraz hevesimi alayım
Mesaj17.01.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-websiten yazmış:
Ya hayır kardeşim çalma bizim tasarımımızı kime sordun derseler diye tadını çıkartıyorum biraz hevesimi alayım

Mr. Green

Mesaj17.01.2011, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty dün senin sitende güzel bir tasarım gördüm hoşumada gitti sana sormadan aldım bi güzel değiştirdim bedava-siteyap.tr.gg ye uyguladım bugün siteme bi girdim OPPSSS yazıyor. Demek ki neymiş çalma mazlumun tasarımını çıkar aheste aheste, vicdan azabı duymayım diye söyleyim dedim:)
Bu arada baslık amacını aştıSmile
Mesaj17.01.2011, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-websiten yazmış:
hypnaty dün senin sitende güzel bir tasarım gördüm hoşumada gitti sana sormadan aldım bi güzel değiştirdim bedava-siteyap.tr.gg ye uyguladım bugün siteme bi girdim OPPSSS yazıyor. Demek ki neymiş çalma mazlumun tasarımını çıkar aheste aheste, vicdan azabı duymayım diye söyleyim dedim:)
Bu arada baslık amacını aştıSmile

:S Orada Sitenin Silindiğine Dağir Bişey Yamıyoki Sadece Veritanındaki Hata Yüzünden Bazı Sitelere Ulaşılmıyor...Benim Paylaştığım Tasarımlar Yüzünden Siten Silinmez...O Geçici Bir Sorundur Smile Wink

Mesaj17.01.2011, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

google çevirince farkettim geçici bir sorunmuş
Mesaj17.01.2011, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda veya kendi sitelerinde tasarım paylaşanlar neden ÇALMAYIN izin alın derler ?

Bir kullanıcı benden 20 kontör karşılığı tasarım vaad ediyor bir diğeri yardım edecekmiş gibi benim çözemediğim sorunlu kodu isteyip kendine uyarlayıp kullanıyor..Nasıl bir sistem var burada nalamış değilim..
Yardım isteyene yardım yok ama çalıntı veya taklit her zaman prim yapıyor..

Kaç tane mesajım var YETKİLİ birinden YARDIM edici bir mesajını okumadım...

Özelden yazıyorum cevap yok forumdan gene yok ne için açıldı bu forum anlayan bana anlatsın LÜTFEN..
Mesaj17.01.2011, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lafın ucu biraz bana okunmuş ama bi önemi yok alıngan değilimdir. Şimdi sana şöyle cevap olmaya çalışayım ben, bazı site sahipleri cvardır onlar ulaşılmazdır sen tasarımını (ç)alsanda aslında prim yapan o dur. Neden sen ona aslında imrenmişsindir, sen aslında bi anlamda bundan sonra hep onun reklamını yapacaksın demektir onun tasarımıyla. Bu da tasarımı(ç)alınan kişi için gurur vericidir bence.

Bazı site sahipleri de var ki yahninin suyunun suyu misali modifiye dediğimiz olayla üç değişiklik tamam bu da ne kadar alıntıdır veya çalıntıdır bilmem.
Mesaj17.01.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diğer son iki satırın muhattabı da moderatörler olsa gerek
Mesaj17.01.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi Kardeş Neyse Başarılar

Mesaj18.01.2011, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tasarimi degerlendirirken ayni zamanda bedava-sitem.com'un tasarimini da degerlendirmis olacaksiniz
Mesaj18.01.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsim benzerliği ve tasarımdan dolayı bu sitenin ömrü az olur demedi deme
Önceki mesajları göster: