Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.01.2011, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Site dogrulama

Mrb arkadaslar ben Sitemi dogrulamaya calısıyorum fakat olmuyor verdiği kodu yapıstırıyorum anasayfama Fakat dogrulamıyor neden veya dogrulayan varmı varsa cevap Tesekkurler
Mesaj20.01.2011, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örneğin Google, siteniz için aşağıdaki gibi bir Meta Tag verdi;
<meta name="verify-v1" content="2jgBV4dTb+hgxz9cKGRFpoHklTP1ASZwF6P61nefdtr10=" >

Meta tag ekstrasında verify-v1 ismini (name) yazamayız. Sadece 2jgBV4dTb+hgxz9cKGRFpoHklTP1ASZwF6P61nefdtr10= içeriği (content) belirtebiliriz.

Peki bunun için ne yapacağız?

1 - Intro kullanıyorsanız bu ekstrayı devre dışı bırakın.
2 - CSS tasarım kullanıyorsanız CSS kodu kısmına, kodların en sonuna Google'ın siteniz için vermiş olduğu Meta Tag'i ekleyin. Baş tarafına --></style> sonuna da <! koymayı unutmayın.

Başka bir tasarım kullanıyorsanız Tasarım Ayarlarına gidin, geçici olarak CSS Tasarımı seçin, gelişmiş ayarlara gidip aynı şekilde CSS kodu kısmına Google'ın siteniz için vermiş olduğu Meta Tag'i ekleyin. Baş tarafına --></style> sonuna da <! koymayı unutmayın.

--></style> <meta name="verify-v1" content="2jgBV4dTb+hgxz9cKGRFpoHklTP1ASZwF6P61nefdtr10=" ><! gibi . . .

Alıntıdır.
Mesaj20.01.2011, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Tsk

tsk ederim
Mesaj20.01.2011, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: meta name

kardes meta name varya o nedemek ne yazıcaz oraya
Mesaj20.01.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

oraya biirsey yazmayacaksınız, o ekstralarda meta tag fonksiyonuyl alakalı bisey sen sadece en son da ki satırda verilen örnek gibi google verdiği meta tagı o css kodlarının arasına yerleştir.
Mesaj20.01.2011, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada tasarımda üst sol kösede su sekilde görüntü kirliliği olusur yani bu yazı çıkar : ''--></style>'' siteni dogruladıktan sonra bu kodu sitenden silersen o kirlilik de kaybolmuş olur kolay gelsin...
Önceki mesajları göster: