Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.01.2011, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Kontrol Panelinden Çıkılmıyor

Bedava-Sitem'deki işlerim bittikten sonra çıkmak istiyorum fakat çıkış butonuna bastığım zaman sayfa beni tekrar kontrol paneline yönlendiriyor.

Ayrıca bir hesap altında 2 websitem var. Birinden birine geçiş yapamıyorum Örneğin;

A sitemin Tasarım ayarlarını düzenledim ve işlerimi bitirdim şimdide B siteme bakacağım.Menü altındaki sitenin linkine tıklıyorum o sitenin kontrol paneline geçiyor ama örneğin tasarım ayarlarından sayfa düzenlemeye geçtimmi tekrar A siteme dönüyor.

Bunu sebebini ve çözümünü bildirebilecekelr varsa teşekkür ederim... Rolling Eyes

www.windowsprogram.tr.gg
www.tgthecodebreaker.tr.gg

Copyright-2011
Mesaj21.01.2011, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Bir Site Açtım ve Sitene Girişten Bu Siteye Girdim Fakat Siteden Cıkamıyorum Çıkışa Tıklıyorum Başarıyla Çıktınız Diyor bir kaç Saniye Sonra Yeniden Siteye Giriyor Nasıl Cıkıcam Bana Yardım Edermisniz?
Mesaj21.01.2011, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kopyala yapıştırı yanlış yapmışım buyrun:

Arkadaşım:

Senin tarayıcından kaynaklanan bir durum. Tarayıcın otomatik giriş yapıyor. Bunu engellemen lazım.

Sana tavsiyem:
CCleaner
http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard

TAVSİYE EDERİM
Mesaj21.01.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

CCleaner'ım var zaten. Ayrıca CCleaner programıda arabellek temizlemeye yarayan bir program. Ben cookies'lerime dokunmadan normal .ıkış yapmak istiyorum. Ve tarayıcımda hep aynıydı son zamanlarda karşılaşmaya başlaım bu durumla. 4-5 aydır Firefox kullanıyorum.

www.windowsprogram.tr.gg
www.tgthecodebreaker.tr.gg

Copyright-2011
Mesaj21.01.2011, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Zaman kullandığınız tarayıcının cockinglerini kaydetmeyi engelleyin.