Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.01.2011, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem neden kapatıldı?

Arkadaşlar benim bu konuyu açmakta amacım nedenini bilip, kapatılan sitemin açılması için isyan etmek değil! Sitemin kapatılma nedenini bilmiyorum, hatta kapatıldığını bile bilmiyordum! Yani ne bir haber vermek, ne de neden kapatıldığını söylemek, hiçbir şeyden haberim yok. Tabi sitem kapatıldıysa elbette ki bir nedeni vardır. Nedensizce kapatmanın br anlamı olmadığını düşünüyorum. Sitemin neden kapatıldığını öğrenmek istiyorum, ben bu siteye 4 yılımı harcadım ve 4 yıldır belli ziyaretçilerim var. Nasıl oluyor da bir mail bile atmadan kapatılıyor aklım almıyor gerçekten. Bedava sitem yöneticileri bunu biraz ciddiye alırlarsa sevinirim. Cevap bekliyorum.
Mesaj22.01.2011, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.01.2011, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler mail göndereceğim.
Mesaj22.01.2011, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavi-site yazmış:
teşekkürler mail göndereceğim.
Mesaj22.01.2011, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eklemeyi unutmuşum, bu sitenin tasarımı ve içeriği yaklaşık 1 yıldır aynı. Neden 1 yıl önce kapatılmıyor da şimdi kapatılıyor.. Tüm sorularımı mailde Hakan Bey diye kastettiğiniz kişiye gönderdim. Umarım ilgilenir ve cevap verir.
Mesaj22.01.2011, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavi-site yazmış:
Eklemeyi unutmuşum, bu sitenin tasarımı ve içeriği yaklaşık 1 yıldır aynı. Neden 1 yıl önce kapatılmıyor da şimdi kapatılıyor.. Tüm sorularımı mailde Hakan Bey diye kastettiğiniz kişiye gönderdim. Umarım ilgilenir ve cevap verir.
Mesaj22.01.2011, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten kapanmamış çoğu sitede bu hata var.

İnsanoğlu hilebazdır, kimse bilmez fendini, Her kime iyilik edersen, sakla ondan kendini.
Mesaj23.01.2011, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ssablontika yazmış:

Adresi girince Oops geliyor ama nasıl kapanmadı?
Mesaj23.01.2011, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavi-site yazmış:
ssablontika yazmış:

Adresi girince Oops geliyor ama nasıl kapanmadı?

burayı incele

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=172002
Mesaj23.01.2011, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu serverlerden kaynaklanan bir hatadır

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj23.01.2011, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler arkadaşlar sanırım Hardware sorunuymuş.
Önceki mesajları göster: