Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2010, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu: o oyun kodlarını nereye girmem lazım

arkadaşlar o oyun kodalrını sitemde nereye yazmam lazım[yani nereye kopyala yapıştır yapmam lazım] bi söylerseniz sevinirim
hatta resimli anlatım yaparsanız daha da sevinirim.
Mesaj06.12.2010, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfana ekleyeceksin sanırım Eğer öyleyse sayfalarımı değiştir Arrow sayfayı seç Arrow kaynaka tıkla ve kodu yapıştır. Wink
Mesaj23.01.2011, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu: d

hayır yanlış önce flash get diye bir program var onu yükleet sonra bir flash oyun url si bul onu kopyala sonra yeni bir sayfa aç (o isteğe bağlı ) o sayfada dikkat edersen yazı bölümünde 'f' harfi var yuvarlak içinde yani flash olan yer oraya tıkla url yazan yere url yi yapıştır boyutunu ayrala ve sitende oyna Very Happy bu bilgiyide tr gg kurucusunda öğrenmiştim sağolsun Very Happy
Mesaj23.01.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu: d

hayır yanlış önce flash get diye bir program var onu yükleet sonra bir flash oyun url si bul onu kopyala sonra yeni bir sayfa aç (o isteğe bağlı ) o sayfada dikkat edersen yazı bölümünde 'f' harfi var yuvarlak içinde yani flash olan yer oraya tıkla url yazan yere url yi yapıştır boyutunu ayrala ve sitende oyna Very Happy bu bilgiyide tr gg kurucusunda öğrenmiştim sağolsun Very Happy
Mesaj02.02.2011, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow sayfalarımı değiştir
Arrow hangi sayfaya oyun koycan ona tıkla
Arrow kaynak a tıkla
Arrow kodu yaz
Arrow kaydet

bi tsk yeter
Önceki mesajları göster: