Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2011, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: jquery lightbox videolu anlatım

sitemize herkesin merak edipte yapamadı yada yapanların tenezül edipte paylaşmadığı lightbox (resim galerisi) yapımı paylaşacağım..video tek parça şeklinde youtube yükleyemediğim için 2 parça sekilde yükleyeceğim...tüm işlemler bittikten sonra sitemde videolu anlatımı görebilirsiniz..
yapmış olduğumuz lightbox görebilmeniz için buraya bakmanız yeterli olacak

http://pchakkindabildikleriniz.tr.gg/sasa.htm

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj24.01.2011, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

buyrun arkadaşlar bedava sitem'de ilk

işte video

http://pchakkindabildikleriniz.tr.gg/lightbox-yapimi-videolu.htm

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj24.01.2011, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Yanlış Yerde !
Mesaj24.01.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

niye ki hem kendi sitemi tanıtıyorum hemde bilgilendiriyorum

Mesaj24.01.2011, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj24.01.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
bedava-sitem bölümüne açsaydınız eğitici olabilirdi ama burda site değerlendiriyoruz

peki orada link verince sorun olmasın moderatörlerimiz bu konuda çok hassaslar hemen konuyu kilitliyorlar..

Mesaj24.01.2011, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Konu Yanlış Yere Açılmış Olsa Bile Faydalı Bi Anlatım.
Teşekkürler...

Mesaj25.01.2011, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Evet Konu Yanlış Yere Açılmış Olsa Bile Faydalı Bi Anlatım.
Teşekkürler...

yorumun için tşkler....
peki konuyu başka bir bölüme açmış olsam kilitlenmez mi acaba?

Mesaj25.01.2011, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar artık video lightbox'ta sitemizde görebilirsiniz en kısa zamanda video lightbox yapılışını anlatacağım ..yalnız video lightbox bir sefer tıklamayla çalışmayabiliyor..gerçekten hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz

Mesaj25.01.2011, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon adresi vermeyi unutmuşum

http://pchakkindabildikleriniz.tr.gg/video-lightbox.htm

Mesaj25.01.2011, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu yanlış yerde burası site değerlendirme alanı yaptığın çalışmaları uygun kategorilerde yayınla bu bölümüde kirletme.

İnsanoğlu hilebazdır, kimse bilmez fendini, Her kime iyilik edersen, sakla ondan kendini.
Mesaj25.01.2011, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Konu yanlış yerde burası site değerlendirme alanı yaptığın çalışmaları uygun kategorilerde yayınla bu bölümüde kirletme.

sizin anlama konusunda sıkıntınız mi var yoksa ben mi anlatamıyorum.. forum içerisinde başka bir yerde yayınladığım zaman konu ya kilitleniyor ya da siliniyor hem burada yayınladığımda link verebiliiyorum, başka bir bölümde yayınlarsam vermiş olduğum linki de kaldırıyorlar şimdi anlayabildin mi?

he bide burası site değerlendirme bölümü demişsin bu şekilde sitem hakkında görüşünü bildirebilirsin..

vallaha boşuna dememişler iyilik yap denize at halik bilmezse malik bilir diye!!!!

Mesaj25.01.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burası yaptığın çalışmaları yayınlayacağın bölüm değil site tanıtırken linki mesaja eklemekte yasak Wink

İnsanoğlu hilebazdır, kimse bilmez fendini, Her kime iyilik edersen, sakla ondan kendini.
Mesaj25.01.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Burası yaptığın çalışmaları yayınlayacağın bölüm değil site tanıtırken linki mesaja eklemekte yasak

he tamam o zaman yayınlamam gereken yeri söylede bileyim

Mesaj25.01.2011, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=18

Önceki mesajları göster: