Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2010, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Video indirme sorunu

Merhaba Arkadaşlar!
Benim Basınç adlı ödevim için bir videoya ihtiyacım var.Çok araştırmama rağmen videoyuyu indiremedim.Eğer siz indirmenin bir yolunu bulabilirseniz bana çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz? Herkese iyi forumlar!

Arrow http://www.fenokulu.net/portal/Sayfa.php?Git=KonuKategorileri&Sayfa=KonuDigerListesi&baslikid=148&DigID=404
Link yukarıdaki gibidir.Eğer herhangi bir kural ihlali yapıyorsam affedersiniz.
Mesaj05.12.2010, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon arkadaşlar abimin bedava sitem hesabından yollamışım. Herhangi bir şey bulabilirseniz bana yollayın lütfen. İyi Forumlar!
Mesaj05.12.2010, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

msn adresi ver ben sana göndereyim
Mesaj05.12.2010, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
msn adresi ver ben sana göndereyim

Kardeşim kazayla benden göndermiş. Şimdi farkettim. Özel olarak ben sana onun msn adresini yolluyorum şimdi. Bu arada kardeşim adına çok teşekkür ederim. Wink
Mesaj11.01.2011, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak bu videoyu camstudio'dan o programın ayarlarını oynayarak o videoyu öekip kaydedebilirsin.Ama bu suçmu olur onu bilemem.
Mesaj27.01.2011, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Öyle Birşeye Hiç Gerek Yok Birçok Video İndirme Programı Var En Güvenlilir Yani Benim Kullandığım İDMAN.. (İnternet Download Manager) Bu Programı Google'den Aratıp Kur ve Kurduktan Sonra Videoların Üstüne Videoyu İndir Gibi Bişi Çıkıyo Ordan İndirebilirsin..

Bu Arada Dosyalarıda Ordan İndirmeni Tavsiye Ederim.. Ben Lisanslı Sürümünü Kullanıyorum Gerçekten Çok Hızlı.. Download Hızı Bazen 800.000 Kb/s bile buluyor..

Başarılar..
Önceki mesajları göster: