Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2011, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Okuyun Lütfen...

Arkadaşlar,size bir sorunu paylaşmak,fikirlerinizi almak istedim.Ve bu soruna hep beraber çözüm bulalım.

Sorun olarak gördüğüm konu şu:Siteme hep özel mesaj atıyorlar.Mesajların ortak konusu:Bana yardım edin çığlıkları.Ben zamanımı ayırarak,mesajları yanıtlamaya çalışıyorum.Ama görüyorum ki insanlar,FORUMDA,İnternette araştırıldığında kolaylıkla bulunacak şeyleri geliyorlar soruyorlar.Veya birisi geliyor internetten para nasıl kazanılır diye soruyor.Yaşın kaç diyorum:13 diyor.Sitesine giriyorum hiç bir şey yok. Laughing Biraz daha büyü,siteni geliştir diyorum nazikçe hemen kendisini savunmaya geçiyor.Veya tasarım çizip+kodlar mısınız diyorlar,bende çizerim ama kodlamayı başkasına yaptır diyorum.Sınavlarım var uğraşamam diyorum,Ard arda mesaj yağdırıyor siteye.Böyle kişilerin kullandıkları yöntemi de çözdüm Very Happy
Ziyaretçi defterine sitenize övgü yağdırıyor.
Sonra yine sitenize övgü mesajı atıyorlar
Sonra yardım eder misinizi geliyor.
sizde evet diyorsunuz. Sonuunda:Elini veren,kolunu kurtaramıyor.Very Happy
Mesaj28.01.2011, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah yardımcın olsun ne diyeyim?

M.Aslan
Mesaj28.01.2011, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: :D

Allah kimsenin başına vermesin Laughing
Mesaj28.01.2011, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık Açmak Yerine , Sohbet Bölümüne Yazsaydın Daha Güzel Olurdu . Moderatörler Kilitleyebilir . E Malum ; Kişisel Başlık Açmak Yasak ! Smile
Mesaj28.01.2011, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz Hiç İstekte Bulunmuyormusunuz:) Ben Sizi Hatırlıyorum:D

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj28.01.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:

Kötü bir istek demi bulundum Very Happy
Mesaj28.01.2011, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Okuyun Lütfen...

wikimedyam yazmış:
Arkadaşlar,size bir sorunu paylaşmak,fikirlerinizi almak istedim.Ve bu soruna hep beraber çözüm bulalım.

Sorun olarak gördüğüm konu şu:Siteme hep özel mesaj atıyorlar.Mesajların ortak konusu:Bana yardım edin çığlıkları.Ben zamanımı ayırarak,mesajları yanıtlamaya çalışıyorum.Ama görüyorum ki insanlar,FORUMDA,İnternette araştırıldığında kolaylıkla bulunacak şeyleri geliyorlar soruyorlar.Veya birisi geliyor internetten para nasıl kazanılır diye soruyor.Yaşın kaç diyorum:13 diyor.Sitesine giriyorum hiç bir şey yok. Laughing Biraz daha büyü,siteni geliştir diyorum nazikçe hemen kendisini savunmaya geçiyor.Veya tasarım çizip+kodlar mısınız diyorlar,bende çizerim ama kodlamayı başkasına yaptır diyorum.Sınavlarım var uğraşamam diyorum,Ard arda mesaj yağdırıyor siteye.Böyle kişilerin kullandıkları yöntemi de çözdüm Very Happy

BAŞIMA GELDİ Rolling Eyes
Mesaj konusu: Re: Okuyun Lütfen...

wikimedyam yazmış:

BAŞIMA GELDİ Rolling Eyes
Mesaj konusu:

haklısınız böyleleri çok oluyor uğraşmak yerine support'a Bildirebilirsiniz onlar ilgilenir...

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj28.01.2011, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:

Şimdi abi,Ayda,yılda bir kere abarmadan yapma başka,her zaman abartarak yapma başka Very Happy( beni iyi hatırlaman dileklerimle) Cool
Mesaj28.01.2011, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Boşver

hypnaty yazmış:
haklısınız böyleleri çok oluyor uğraşmak yerine support'a Bildirebilirsiniz onlar ilgilenir...

Boş ver yapacağım ilk iş bir tane tr.gg destek sitesi kurmak.Bu farz oldu. Laughing
Mesaj29.01.2011, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Boşver

wikimedyam yazmış:
hypnaty yazmış:

Boş ver yapacağım ilk iş bir tane tr.gg destek sitesi kurmak.Bu farz oldu. Laughing

aslında tr.gg için bir destek forumu açılsa güzel olur bu forum yetmiyor gibi o forumda istekler olsa güzel olur Smile

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj29.01.2011, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Bakarız

Olabilir aslında
Mesaj29.01.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

banada oluyor tasarım isteyenlere sabit başlığın linkini resim isteyenlere sabit başlığpın linkini veriyorumama soru soranları cevaplıyorum sonrada 2-3 mesaj ard arda teşekkür geliyor sanki ölümden kurtarmışım gibi teşekkür ediyorlar Laughing Laughing Laughing
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj29.01.2011, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
banada oluyor tasarım isteyenlere sabit başlığın linkini resim isteyenlere sabit başlığpın linkini veriyorumama soru soranları cevaplıyorum sonrada 2-3 mesaj ard arda teşekkür geliyor sanki ölümden kurtarmışım gibi teşekkür ediyorlar Laughing Laughing Laughing

Very Happy
Önceki mesajları göster: