Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2011, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik Sistemi

Siteme üyelik sistemi ekleyemiyorum jotform'dan bir üyelik sistemi oluşturdum çıkıyor sayfada formu doldurduğumda hata veriyor
Mesaj31.01.2011, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya lütfen yardım
Mesaj31.01.2011, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya neden kimse yardım etmiyor Exclamation
Mesaj31.01.2011, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

jotform dan teşekkür yazısı bölümünü ayarlamamışsınızdır. Formu doldurup göndere tıkladığında sizin mesajınızı iletilecek bir sayfaya yönlendirme yapmanız gerekiyor. Bunu jotform dan ayarlayabilirisiniz.
Mesaj31.01.2011, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehrialem yazmış:
jotform dan teşekkür yazısı bölümünü ayarlamamışsınızdır. Formu doldurup göndere tıkladığında sizin mesajınızı iletilecek bir sayfaya yönlendirme yapmanız gerekiyor. Bunu jotform dan ayarlayabilirisiniz.

Nasıl yapacam ben

gerek form bilgilerini yaptım kodu da aldım Question
Mesaj31.01.2011, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hallettim peki formu kim doldurmuş ben nerden bileceğim ?
Mesaj31.01.2011, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana doğru bilgilerini vermediği sürece bilemezsin eğer forumun doldurulup doldurulmadığını nereden görebilirim gibi birşey diyorsan alt tarafta forumlarım kımsı var oradan bakabilirsin ie çalışmazsa mozillayi dene
Mesaj31.01.2011, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
sana doğru bilgilerini vermediği sürece bilemezsin eğer forumun doldurulup doldurulmadığını nereden görebilirim gibi birşey diyorsan alt tarafta forumlarım kımsı var oradan bakabilirsin ie çalışmazsa mozillayi dene

Ya demek istediğim şimdi bu adam formu doldurdu ben onu onaylayacam onaylama işlemini nerden yapacam
Mesaj31.01.2011, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onaylama Yapamassın Kardeşim Jotformdan Sen Orada Yollanan Bilgilerle Saklı Sayfalara Kayıt Yapacaksın...

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj31.01.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sempati-tasarim yazmış:
Onaylama Yapamassın Kardeşim Jotformdan Sen Orada Yollanan Bilgilerle Saklı Sayfalara Kayıt Yapacaksın...

Zaten onaylamadan kastım bu ben neye göre kayıt yapacam başvuran üyenin özelliklerine nerden ulaşacam Question
Mesaj31.01.2011, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Off Question
Mesaj01.02.2011, 06:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw nerdeyse bir çok sitede var yardım edin Evil or Very Mad
Önceki mesajları göster: