Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Yazı Yı Büyükleştırmek Kalınlaştırmak ??? yardım

Boyle Bir Şey Yapmak İstiyorum...

Bir Sayfama Koyucam

http://img.webme.com/pic/h/hack-blogger/adsiz.bmp

ya boyle B-İ-K-13-14-15 war mesela İşte Tıkladım B ye yazı Ya Yazı Büyük oLcak İ ye tıklayınca italik Olcak işte oyle yardım...

Mesaj05.02.2011, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle bilmiyorum ama sayfayı düzenlerken kullandığınız kodlar örn : [b ] vs. onlar yorumlarda da oluyor yani siz sayfanıza kalın yapmak için ve [/b ] lerin arasına yazı yazınız diye bilgilendirme koyarsanız olabilir. Öyle bilmiyorum ama sayfayı düzenlerken kullandığınız kodlar örn : [b ] vs. onlar yorumlarda da oluyor yani siz sayfanıza kalın yapmak için [b] ve [/b ] lerin arasına yazı yazınız diye bilgilendirme koyarsanız olabilir.
Örn :
"[color=red][/c o l o r ]" yazınızı kırmızı yapmak için bu kodların arasına yazınızı yazınız. diye
Mesaj05.02.2011, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy saoL kardes bilmıodm Very Happy oLm onlari biliıoz len okadar mal degilik de o kod lasım saol yasdıgın ıcın yıne :DDD
Mesaj05.02.2011, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

stayers yazmış:
Very Happy saoL kardes bilmıodm Very Happy oLm onlari biliıoz len okadar mal degilik de o kod lasım saol yasdıgın ıcın yıne :DDD

Bunlar ufak java kodlarıyla oluyordu ayrıca üslubunu takıl ...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj05.02.2011, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

stayers yazmış:

Türkçe'mize dikkat edelim Lütfen. bb kodlar açık olduğu için anlatmam zorlaştı. Sen şimdi Sitene Girip yeni sayfa eklemeye bas ve oradaki kalın italik vb yazı tiplerinden seç kaynak bölümüne dön kaynaktaki kodları kopyala sitene yapıştır bilgilendirmesini yap
Mesaj05.02.2011, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Kodunu İstiyorum Diyorum.. Onları Bilmıyomuym Okadar Saf Degilm SAOL...
Mesaj07.02.2011, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğin panel ASP.Net ve Ajax ile yapılır. Belki PHP ile de yapılabilir. Bu kodu HTML'den yapmak olmaz sanıyorum da Java'dan olabilir belki
Önceki mesajları göster: